​Леонід Буряк: «Русин має бути дуже мотивований – попереду чемпіонат і Євро»
Динамо Київ 1998 21 Лютого, 10:07

Колишній тренер київського Динамо Леонід Буряк розповів 1927.kiev.ua про очікування від матчу «біло-синіх» із «Ворсклою».

— Встигли скучити за УПЛ?

— Звісно, як і всі вболівальники. Чекаємо старту. Цікаво побачити, як підготувалася команда і якою буде гра. Ютуб - це все не те. Не показник. Спостерігати за матчами на зборах - справа невдячна. Виглядає все якось неряшливо. Що в «Динамо», що в «Шахтаря». Тому краще наочно глянути в офіційному поєдинку, як хлопці підготувалися. Ну і на все потрібен час. Команда «вкотиться» в сезон і все буде добре.

— На матчі із Ворсклою буде ВАР. Це додасть додаткового інтересу?

Головне - в які руки ця технологія потрапить. Все одно все вирішує одна людина - головний арбітр. Тут вже питання в його компетенції.

Ця технологія потрібна, але є матчі в яких футболісти не б'ють по воротах. На що дивитися? Надіюсь, що купили ВАР виправдано, весь світ має цю технологію.

— Чи варто очікувати повторення сценарію першого кола, коли «Ворскла» програла 0:5?

— Тоді полтавчани були розбалансовані. Пройшло достатньо часу, команда провела трансфери, змінилася. Все ж, мене більше цікавить гра київського «Динамо». На скільки вони готові і добре виглядають. Все-таки, розпочинається офіційна частина сезону.

— Назарій Русин став найрезультативнішим гравцем на зборах. Які у нього перспективи в Динамо?

— Русин - гравець «Динамо». Це вже багато про що говорить. Він отримав хороший шанс і повинен ним скористатися. Інша справа - щось доводити в орендах. Зараз він повноцінний член команди. В нас є проблема з форвардами, тому він має себе показати. Назарій має хороші дані для цього. Він має бути дуже мотивований. Попереду чемпіонат і Євро. Дай Бог, щоб в нього все вийшло. Від молодих гравці дуже багато залежить зараз.

— Матч киян із «Ворсклою» має пройти при закритих трибунах...

— В нас не така велика відвідуваність, щоб закривати стадіон. Футбол втрачає сенс. Люди приїжджають подивитися гру на центральному стадіоні. Гравці все життя можуть грати і не зіграти на головній арені України. А тут - закриття трибун і, відповідно, перенесення матчу. Це покарання для всіх. Футбол без глядача - зовсім інший вид спорту.

Побачимо, чи прийдуть батьки із дітьми, як про це говорилося раніше. Зараз у людей інші турботи - як вижити. Свої проблеми. Футбол має бути святом, а такі рішення все псують.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100