Євген Новак: «Динамо» справило гарне враження»
Динамо Київ 2225 23 Лютого, 12:57

Український захисник «Вардара» Євген Новак розповів про зустріч з «Динамо» (0:4) на зимових зборах.

- На зборах вам довелося зіграти проти рідної команди - справа закінчилася перемогою киян 4:0. Як гралося з Динамо і якою здалася вам команда після осіннього провалу?

- Так, це рідна команда, там у мене є багато товаришів, знайомі доктора, тренер з фізпідготовки... Загалом, трохи поспілкувалися. На зборах і ми були під навантаженням, і вони. Команда справила хороше враження, мені навіть більше сподобався другий тайм, коли молодь грала. Видно, що це Динамо Київ. Видно, що є система, структура, шаблони.

- Є в нинішньому Динамо з ким перекинутися парою слів чи склад команди оновився настільки, що ваших однокласників не залишилося?

- Однокласників не залишилося. Ну, Шабанов, я з ним в Волині грав. Сашу Караваєва по Севастополю знаю. Кілька гравців знаю заочно - Шапаренко з молоді, Бойко в Динамо-2 грав. Спілкуюся з Вовою Ярмошуком, це тренер з фізпідготовки, реабілітолог.

- Здалеку все видно краще. Що з Динамо? Чому стався такий провал восени, чому довелося міняти тренера, і навіть це не особливо допомогло, особливо в Лізі Європи?

- Я б про таке не став міркувати. Це потрібно варитися в тій каші, треба бути всередині, треба глибше копати, тому я не хочу в це лізти.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100