Дмитро Михайленко: «Перемоги над «Динамо» трапляються не так вже й часто»

Футбол України 2 Березня, 18:44 2242
Дмитро Михайленко: «Перемоги над «Динамо» трапляються не так вже й часто» | 19-27
Після перемоги над «Динамо» 3:1 «Дніпро-1» чекає поєдинок в УПЛ проти «Шахтаря». Наставник Дмитро Михайленко зазначає, що команда ще сподівається поборотися за топ-6, хоча відстає від 6-й позиції на 4 очка за два тури до кінця.

- Дмитро Станіславович, «Дніпро-1» переграв «Динамо», а «Шахтар», у свою чергу, подолавши «Бенфіку», поступився «Ворсклі». Чого чекати від вашої зустрічі із гірниками?

— Важко сказати. Гадаю, що «Шахтар» гратиме різними складами – з «Ворсклою» був один варіант, а проти нас, звичайно, будуть сильні зміни. З нами вони грають за тиждень до матчу з «Вольфсбургом», тому, вважаю, що вони будуть на нас награвати основний склад на єврокубки, саме той, що гратиме 11-го березня проти німецького клубу – це для них стане генеральною репетицією. Так що чекати ми можемо тільки важкої гри для «Дніпра-1» — це точно.

— Який зараз психологічний стан у команди? Адже зрозуміло, що після перемоги над «Динамо» команда на піднесенні, але ж після такого буває і спад?

— Справа у тому, що у грі з «Шахтарем» на спад може нарватися будь-яка команда (посміхається). Для нас, дійсно, важливо те, що ми знаходимося у хорошому психологічному стані. Перемоги над «Динамо» не часто бувають у багатьох команд, тим більш у такого молодого клуба, як наш, тому дійсно, стан у команди хороший. Важливо для нас зараз продовжувати прогресувати, показувати хорошу гру і прагнути зростання абсолютно нам усім, як в особистому, так і у командному плані.

— Надія на потрапляння до першої шістки ще залишається?

— Подивимось. У нас залишилося дві гри, і ми зробимо усе, що від нас залежить, щоб таки потрапити у кращу шістку. Але є конкуренти, як той же «Колос», що знаходиться у більш вигідній ситуації, тому не все тут залежить від нас. Проте, можу пообіцяти, що ми самі для цього віддамо усі сили.

— Зараз дуже щільний графік ігор. Як він дається команді?

— Тут все нормально. Насправді, не треба ламати голову над тренувальним процесом: відновлюємося після гри з «Динамо» і готуємося до матчу з «Шахтарем», який ми багато розбираємо тактично. Щодо кадрової ситуації, то у нас Когут продовжує відновлюватися після пошкодження на розминці перед грою з «Динамо», можливо він і буде вже готовий до гри з «Шахтарем», а щодо інших, то усі здорові. Ну і Польовий пропустить гру через дискваліфікацію.