Юрій Мороз: «Заміни Піваріча і Цитаїшвілі - вимога головного тренера»

Динамо Київ 2 Березня, 19:18 3130
Юрій Мороз: «Заміни Піваріча і Цитаїшвілі - вимога головного тренера» | 19-27
Наставник «Динамо» U21 Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних над «Колосом» із Ковалівки в матчі 21-го туру молодіжної першості.

- Було непросто. Але що поробиш. Такий щільний графік дав хлопцям можливість втягнутися в ігровий ритм. Відпочивати було ніколи: після минулого матчу у Дніпрі у них було відновлення і підготовка вже до наступного матчу. Час минає швидко.

- А наскільки важкою була сама гра?

- Мені здається, у першому таймі ми керували процесом, але могли реалізувати більше моментів. Пропала поважність, з'явилася строгість і швидкість у грі. Тому ми сьогодні і досягли такої впевненої перемоги.

- Заміни Піваріча і Цитаїшвілі після першого тайму говорять про те, що завтра вони можуть потрапити до заявки на гру першої команди?

- Це вимога головного тренера, а чи будуть вони грати завтра, - час покаже. Наступний матч в Олександрії? Ми не поділяємо суперників за якими-небудь критеріями, хлопці повинні весь час бути просякнуті динамівським духом переможців. Підготовка буде йти за планом.

- Оцініть, будь ласка, те, як у гру увійшов Беніто?

- Я задоволений, що він реалізовує свої моменти і забиває м'ячі. Але хотілося б, щоб він крім цього поліпшив розвиток рухових якостей: не тільки грав в атаці, а й ще і був корисним при грі у відборі. Це те, чого ми вимагаємо.