Футбол України 5 Березня, 10:05 2130
Вісенте Гомес виділив основну причину поразок «Олімпіка» після розкішних результатів на зборах  | 19-27
Головний тренер Олімпіка Вісенте Гомес оцінив дії своїх підопічних у матчі 21 туру УПЛ проти Десни (1:2).
«Ми провели хороший матч. У першому таймі нам вдавалося створювати моменти, були швидкі атаки. У другому таймі було складніше, але суперник не створив багато моментів біля наших воріт. Прикрий результат.

Хороші результати на тренувальному зборі? Товариські матчі неможливо порівнювати з офіційними. Це незрівнянно. Ми дуже легко пропускаємо голи. Суперники не створюють багато моментів, але ми легко пропускаємо», – сказав Гомес.

Нагадаємо, донеччани були найкращою командою УПЛ за результатами (9 перемог та одна нічия) на зимових зборах, однак офіційні матчі складаються для них значно гірше – три поразки в трьох турах.