Чемпіон світу U-20 феєрично дебютував в Естонії – забив гол і отримав вилучення

Світовий футбол 7 Березня, 16:17 2455
Чемпіон світу U-20 феєрично дебютував в Естонії – забив гол і отримав вилучення | 19-27
Четверо українців допомогли своїй команді здобути першу перемогу у чемпіонаті Естонії.

У першому турі Мейстріліги таллінська Левадія приймала команду Курессаре з однойменного міста. У складі гостей на поле вийшли одразу чотири українці: захисники Зураб Очігава та Олександр Сафронов, півзахисник Юрій Ткачук та нападник Юрій Коломоєць.

Героєм матчу, як в прямому, так і в переносному значенні, став наш чемпіон світу U-20 Олександр Сафронов. Він на 19-й хвилині матчу скористався пасом Ткачука і забив, як виявилось, переможний для своєї команди гол. Згодом 20-річний захисник отримав необов’язкову жовту картку, а під кінець першого тайму побачив перед собою другий гірчичник і, як наслідок, залишив Левадію у меншості.

В середині другої сорокап’ятихвилинки арбітр склади зрівняв, показавши півзахиснику Курессаре Марко Луцці пряму червону картку. Господарі довели гру до перемоги і здобули перші три очки у сезоні.