Суддівський аналіз матчу «Олександрія» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 7 Березня, 21:01 5347
Суддівський аналіз матчу «Олександрія» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА | 19-27
​Юрій Можаровський в матчі «Олександрія» – «Динамо» був далеким від ідеального суддівства.

Головною проблемою досвідченого рефері експерт Мирослав Ступар називає непослідовність, якою Можаровський, можливо, вплинув на хід гри.

«Олексій Довгий закономірно отримав своє вилучення. До першої жовтої картки немає запитань, та й друга – не дискусійна. Олексій зіграв небезпечно, торкнувшись бутсою голови Попова і привізши пенальті на свої ворота. Але якби арбітр був послідовним, то друге попередження належало винести і Сергію Сидорчуку на 62-й хвилині. Капітан Динамо хотів зіграти в м'яч, Сітало зіграв на випередження, а Сидорчук зіграв так, як Довгий зіграв проти Попова – не думаючи про безпеку суперника. Це жовта карточка, яка для Сидорчука була б другою в поєдинку.

А за кілька хвилин, уже за рахунку 1:2, Сітало старався замкнути флангову подачу, а Шабанов відверто руками завалив опонента, не давши тому зіграти в м'яч. Експерт пояснив природу помилки з непризначеним пенальті за цей фол: Юрій Можаровський не встиг зміститися на діагональ, а розглядав епізод по центру. І поле зору йому перекривав Сидорчук (який, до речі, уже мав бути вилучений). Чи міг Можаровському допомогти асистент – це вже інше питання. Міг допомогти VAR, але ми всі знаємо про те, чому система не працювала на цьому матчі. От і маємо дві суддівських помилки, без яких, імовірно, поєдинок склався б інакше».

Додамо, що «Динамо»здолало на виїзді «Олександрію» (1:3).