Михайленко пояснив, чому проти одинадцяти грати легше, ніж проти дев’ятьох
Футбол України 1674 15 Березня, 18:14

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поділився враженнями від другої поспіль перемоги над «Маріуполем».

«Коли гравця вилучають, суперник одразу ж втрачає в атаці. Вони, як захищались вдев’ятьох, так і продовжують. Два наші центральні захисники не підключаються, тому ми увісьмох намагаємось пройти дев’ятьох, як було у попередній грі (проти Маріуполя – прим.).

Ми не можемо створити перевагу. Суперник захищається, великими силами стоїть у власному штрафному майданчику. І дуже важко навіть вийти на удар з меж штрафного. Для цього треба використовувати або флангові передачі (а у Маріуполя є високі гравці Дава, Яворський, Чоботенко, Ігнатенко, і там ми нічого не виграємо), або ми маємо контролювати м’яч, вимотувати суперника, створювати вільні зони, щоб завершити атаку.

Тому, аби створити момент, треба дійсно витратити багато сил. Суперник захищається і якщо відходить на власну половину – дуже добре. І Маріуполь, й інші команди. Просто у разі вилучення суперник більше втрачає в атаці, ніж в обороні, де діє все одно нормально. Ми докладали зусиль, розігрували і були винагороджені. Як у минулій грі, так і сьогодні», – пояснив Михайленко.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100