Світовий футбол 22 Березня, 19:15 474
П'ять пенальті, вісім жовтих та одна червона картка – суддя влаштував шоу в матчі чемпіонату Білорусі  | 19-27
Чемпіонат Білорусі рятує від нудьги в умовах майже повної відсутності футболу.

Поєдинок першого туру між Слуцьком і Славією-Мозир (3:1) запам'ятається надовго, але зовсім не футбольними моментами.

Головний арбітр зустрічі Сергій Чистов явно встав не з тієї ноги, що відчули на собі гравці обох команд. Рефері вже у першому таймі показав три картки і призначив два пенальті – по одному в кожні ворота. Після перерви настрій судді погіршився, але страждала лише Славія. Захисник Ігор Тимонюк отримав дві жовті картки і пішов з поля, також Чистов тричі вказував на «позначку» у штрафному майданчику гостей. Перші дві спроби Слуцька провалились, але третій пенальті голкіпер Славії Барановський вже не потягнув. Ще один м'яч господарі забили без участі рефері – 3:1.

До слова, у складі обох команд є українські легіонери. Кольори Слуцька захищають Ігор Чеботаєв та Юрій Тетеренко, а у Славії виступає півзахисник Юрій Пантя.