«Динамо» придбало обладнання для Київської міської клінічної лікарні

Динамо Київ 23 Березня, 17:34 2345
«Динамо» придбало обладнання для Київської міської клінічної лікарні
Київське «Динамо» профінансувало придбання дороговартісного медичного обладнання для Київської міської клінічної лікарні №9.

Днями до клубу звернулися представники Київської міської клінічної лікарні №9 із проханням профінансувати придбання дороговартісного медичного обладнання, яке у нинішніх умовах вкрай необхідне лікарні. Клуб одразу замовив та оплатив необхідне обладнання, яке у вівторок, 24 березня, надійде до розпорядження медиків.

Про те, наскільки важливим є це обладнання, розповів головний лікар Київської міської клінічної лікарні №9 Михайло Дмитрович Валюк:

“Футбольний клуб “Динамо” придбав для нашої лікарні повний комплект найсучаснішого автоматичного біохімічного аналізатора. Це обладнання, яке вкрай необхідне лікарні, особливо зараз, під час великого навантаження на лікарні через пандемію COVID-19. Воно використовується для обстеження хворих, у тому числі хворих на інфекційні захворювання, інфікованих коронавірусом.

Це апарат, який видає одразу всі параметри на основі біохімічного аналізу крові. Він має широкий спектр аналізів. Завдяки йому лікарям не треба довго обстежувати хворого, довго аналізувати вручну всі показники. Цей аналізатор одразу надає результат по тій кількості параметрів, яка потрібна - це може бути 12 параметрів, 28 або навіть більше. Дуже точна і оперативна робота.

Це серйозне і дуже дороговартісне обладнання, яке сама лікарня не може дозволити придбати за власний кошт. Тому я від імені колективу лікарні та наших пацієнтів дуже вдячний футбольному клубу “Динамо” за те, що це прохання було виконано і ми зможемо використовувати новітнє обладнання для нашої роботи. Бажаю успіхів вашій команді”.

Футбольний клуб “Динамо” ніколи не стоїть осторонь, коли хтось потребує допомоги. Клуб веде активну діяльність за межами футбольного поля: реалізує соціальні проекти, піклується про постраждалих від бойових дій військовослужбовців, тяжкохворих людей.

Зараз наша країна намагається встояти перед глобальною загрозою, з якою зіткнулося все людство - пандемією нового вірусу COVID-19. Футбольний клуб “Динамо” готовий робити все можливе, аби допомогти країні подолати цю небезпечну хворобу та її наслідки.