Денис Бойко - про конфлікт з Гусєвим, конкурента Бущана і найскладнішого нападника
Динамо Київ 3745 1 Квітня, 22:25

Воротар київського «Динамо» Денис Бойко в ефірі на своїй сторінці instagram відповів на питання вболівальників.

- Конкуренція з Бущаном?

- Бущан - відмінний конкурент. Мені потрібно виходити і робити свою справу, а далі вирішують тренери. Якщо зациклюватися про те, хто тебе підтискає, і він на 10 років молодше - це неправильно. У нас є Нещерет. Я від нього старший на 14 років. Він тренується з першою командою, хороший воротар, питань немає. Але я знаю свій рівень.

Виходжу на кожне тренування і працюю. Потрібно доводити, що ти на сьогоднішній день сильніше. Чи можу я обговорити з Бущаном чийсь косяк? Таке рідко буває. Найчастіше обговорюємо це з тренером воротарів. Ще є відеоаналіз матчів. Якщо тренер вважає це за потрібне, обговорюємо це колективно. Це стосується не тільки помилок, але і хороших моментів.

- Які у тебе відносини із Шаблієм?

- На сьогоднішній день він мій агент. Ми з ним дружимо. Всіма фінансовими питаннями займається він. Правильно, коли у тебе є така людина - агент, друг. Ти не забиваєш собі голову грошима, а думаєш про футбол. Це важливо. У тебе немає зайвих турбот.

- Проти якого нападника було найважче грати?

- Багато було хороших футболістів. За напором найбільш непростим нападником був Ігуаїн. По достатку моментів і стилю гри, який він показує. Не даремно він грає в «Ювентусі». Був в «Наполі» і «Реалі».

- Як прокоментуєш гру Каріуса в фіналі Ліги чемпіонів 2018/19?

- Це нещастя. Я б, напевно, навіть своєму ворогу або якійсь погані людині не побажав пережити ті емоції, які Каріус пережив після гри. Це дійсно дуже складно...

Думаю, якщо б це був півфінал турніру або будь-яка інша гра, то було б не так важко психологічно. Але коли ти допускаєш таку помилку у фіналі, що варто команді трофея... На шкода, це дійсно дуже складний період для Каріус був, не знаю, як він впорався потім з цією ситуацією. Мені ж по-людськи було шкода в той момент.

- Чи є у тебе конфлікт із Гусєвим?

- Олег працює тренером в U-21, часто бачимося на базі, вітаємося. Конфлікту немає, якщо люди хочуть це почути.

- Денис Гармаш грав у твої бутсах?

- Гармаш забив у моїх бутсах в Суперкубку. На зборах він у мене їх попросив. У нього бутси 1950 року випуску, коли була дерев'яна підошва і до них прибивали цвяхи. Він любитель ретро бутс. Його тоді порвалися, попросив мене дати йому бутси. Я граю з залізними шипами, а у нього пластмасові. На тренуванні він взяв мої, «розбив» їх і сказав, що вони йому підходять. А потім вже накупив собі таких же моделей.

- Що кричав Мораєсу, коли він не забив пенальті?

- Крикнув йому якийсь матюк. Вже не пам'ятаю. Крикнув на радощах, на емоціях. Чи тиснемо йому руку? Кожен робить так, як хоче. Перші пару раз команда не тиснула йому руку. А далі все залежить від кожного. Хто з ним спілкується, хтось ні. Я - ні.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100