Ірина Морозюк зізналася, що перехворіла коронавірусом

Футбол України 3 Квітня, 11:37 2554
Ірина Морозюк зізналася, що перехворіла коронавірусом
Дружина українського захисника «Різеспор» Миколи Морозюка Ірина повідомила про те, що перехворіла коронавірусом.
«Два тижні тому я захворіла якимось вірусом, типу ГРВІ. Лікар тоді сказала, що 50/50 - можливо, коронавірус, можливо - ні. Я перехворіла 3-4 дні, основні симптоми пішли, а залишилася тільки втрата нюху - я не відчувала смаку і запаху.

У мене почало дерти в грудях і хотілося покахикувати. Потім піднялася температура: не вище 37,5, але було дуже погано. Це тривало 3 дні, а на 4-й температура пішла і мені стало легше. Останні 2 дні я вже більш-менш відчуваю, що їм.

Лікар подивилася мене і сказала, що все добре, але треба здати тест на антитіла. Він показав позитивний результат. Вона мені дзвонить і каже, що у мене позитивний результат. Виходить, 2 тижні тому я перехворіла коронавірусом без ускладнень.

Я повторно здам аналіз, але мені кажуть, що хвороба вже пройшла. Для них це дуже важливо, щоб дізнатися, чи не є я носієм і чи не заразна для інших людей. Я серйозно до цього поставилася і ні з ким не контактувала. Тільки з дитиною і нянею, але вони добре себе почувають.

Хто говорить, що я брешу - ви якісь придурошні. Я розповідаю, як є. Я рада, що перехворіла саме в такій формі. Дай Бог, щоб у мене тепер був імунітет. Я щаслива, що зараз ним перехворіла. Дай Бог, щоб у мене були ці антитіла і щоб в цьому році я вже не хворіла коронавірусом», - розповіла Ірина Морозюк в прямому ефірі в Instagram.