​Український захисник «Славії»: «У Криму на вулицях ніхто не кричить, що там Росія. Просто гривні змінилися на рублі»
Футбол України 1982 4 Квітня, 22:49

Український захисник мозирської «Славії» Юрій Пантя поділився думкою про життя в Криму.

- У чому основна різниця між життям в Україні та Криму?

- Та ніякої різниці. Однаково живуть і там, і там. Що в Чернівцях, що в Криму однакова обстановка. Кожне місто одне на одного схоже. Супермаркети, кафе, продукти. Нічим люди не відрізняються.

Ось жив я в Алушті. Там всі привітні. До мене ставилися дуже добре. Навпаки якось-приїхав до нас з першої ліги, грав на професійному рівні. Футболісти «Бахчисарая» іноді приїжджали до Чернівців. Їм там дуже подобалося, - говорить Пантя ua.tribuna.com.

- У Чернівцях-Україна, а в Криму зараз Росія.

- На вулицях ніхто не кричить, що там Росія. Просто гривні змінилися на рублі, ось і все. Люди, як жили, так і живуть. Не зустрічається нічого іншого.

- Людей ділять чітко. Хто в Криму-погані, хто в Україні-молодці. Правильно так ділити чи життя складніше?

- Чи ти кинеш свій будинок і поїдеш в Україну? І що там робити? Кому кричати? Де жити? Упевнений, що Україна не може розселити все населення Криму. Куди людям їхати? Чого чекати? Якщо є гроші, то можеш не тільки в Україну, а на Гаваї або Мальдіви полетіти. Там жити.

Люди виходять з того, що є. Куди бабусям і дідусям їхати? Біля них залишаються їхні діти. Люди там живуть і живуть, молодці. Головне, що там не воюють. Головне, щоб війни не було ніде.

- Принципово де жити - в Україні чи Росії?

- Головне, щоб війни не було. А в якій країні – чесне слово, хоч в Африці. Головне, щоб не стріляли над головою. Те, що діється в Донецьку, Луганську... Щоб такого не було.

- Питання, яке завжди ставлять Олександру Усику: чий Крим?

- Усик дуже красиво відповідає-божий. Теж так би сказав. Крим-народу, який там живе. З цим нічого не поробиш. Крим буде завжди, там завжди будуть жити люди. Головне, щоб не було війни.

- Росія-агресор?

- Взагалі противник якоїсь політики - хто Росія, хто Америка, хто Україна. Я далекий від цього. Відсторонююся від цього, майже ніколи не дивлюся новини, хіба що видають якісь рекламні ходи. У політиці не зрозумієш, хто говорить правду, хто бреше, що насправді відбувається, як розвиваються події. Не лізу туди.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100