Сергій Сидорчук: «Нинішню ситуацію можна переломити виграшем якогось кубка або іншого турніру»
Динамо Київ 1527 8 Квітня, 21:19

Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук став першим гостем прямого ефіру «Трендець» в YouTube.

- Після того, як пішов Сергій Ребров, «Динамо» дуже багато критикують. Як мені здається, одна з головних якостей, яку втратило «Динамо», це впевненість. Чи дійсно у команди зараз проблеми з упевненістю через свою гру і результати?

- 100%. Коли футболіст впевнений, то з ним важче грати. Але у нас і при Реброві були такі періоди, коли нас вже вивчили, але ми виходили і билися в стіну, психологічно важко було. Але нам щастило, і ми постійно забивали, дотискали суперників за рахунок того, що у нас була структура, кожен чітко знав, що йому робити. Нам говорили, що як би гра не складалася, не потрібно міняти структуру гри.

Нинішню ситуацію можна переломити виграшем якогось кубка або іншого турніру. Це для того, щоб була впевненість.

Для такого потрібна якась перемога. Причому, це може бути навіть перемога в якомусь одному матчі, наприклад, як у зустрічі з «Шахтарем», коли ми виграли і після провели низку непоганих поєдинків.

- Ви виграли Суперкубок, але потім програли «Брюгге» і впевненість знову пропала…

- Важко ще й постійно бути під тиском. Комусь воно, звичайно, допомагає, але є і такі люди, на кого краще не тиснути. Про «Динамо» постійно пишуть, якісь агенти або експерти говорять про футболіста, а тиск дуже важко працює.

- Я так розумію, логіка зараз така у команді, що молоді гравці впевненість дуже швидко втрачають. І навіть по ходу матчу.

- Можливо, але багато що залежить від особистих якостей футболістів. Є ще й ефект перехідного сезону, коли в першому ти граєш, а в другому ти апріорі гірше будеш. Так не з усіма молодими, але з більшістю. Через це потрібно проходити, але важлива і довіра з боку тренерського штабу.

Зараз у нас така ситуація, що в «Динамо» і немає особливо вікових футболістів, всі приблизно одного віку. У нас дуже хороші молоді футболісти, просто їм ще потрібен час для впевненості, але для цього потрібен трофей. Упевнений, коли ці хлопці зрозуміють,як круто, коли ти виграєш, то їх буде просто не зупинити.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100