Владислав Кучерук: «У кожного є свій час, щоб їздити на базу»

Динамо Київ 23 Квітня, 10:13 1450
Владислав Кучерук: «У кожного є свій час, щоб їздити на базу»
Воротар «Динамо» розповів про особливості тренувань під час карантину.

21-річний український голкіпер «Динамо» Владислав Кучерук розповів, як тренується під час карантину.

- Чи існують якісь воротарські вправи, які можна виконувати індивідуально, в домашніх умовах?
- В принципі, існує багато спеціальних вправ для воротарів, я підбираю їх в інтернеті, дивлюся як тренуються в умовах карантину інші воротарі. Хоча, можливо, не в кожного є умови для таких тренувань. Дуже допомагають вправи з тенісним м'ячем, який поміщається в руці. Є комплекси тренувань з тенісними м'ячами, які включають підкидання, реакцію на відскок м'яча від стіни та інші.

- У тебе є умови для подібних вправ?
- В принципі, так, деякі вправи з м'ячем я можу виконувати вдома, але, звичайно, це не порівняти з повноцінними тренуваннями на футбольному полі. В основному ж займаюся по тій програмі, яку наш тренерський штаб прописав для підтримки фізичної форми. Що стосується бігової роботи, вона воротарям потрібна в меншій мірі. У нас більший упор йде на витривалість. В першу чергу, для ніг - всілякі стрибки, присідання.

- Тобто на тренувальну базу воротарям поки немає необхідності їздити?
- Ті хлопці, хто перебуває в Києві, їздять на базу. Є розклад для індивідуальної роботи на полі. У кожного свій час, з цим все строго. З воротарів на базу їздять Ден (Бойко) і Жора (Бущан). Руслан (Нещерет), наскільки я знаю, зараз теж у своїх рідних краях, в Мукачевому.