Екс-хавбек «Динамо» зізнався, який подарунок зробив собі після перемоги на Євро

Динамо Київ 8 Травня, 10:31 1915
Екс-хавбек «Динамо» зізнався, який подарунок зробив собі після перемоги на Євро
​Півзахисник СК «Дніпро-1» Дмитро Коркішко пригадав переможне для себе Євро-2009.

«Перед турніром була головна думка – не зганьбитися. Ми грали вдома, при своїх уболівальниках. В собі були впевнені – у нас була серйозна команда, крутий колектив, багато хлопців грають зараз у хороших клубах.

Зіркові суперники Давід Де Хеа, Денні Велбек, Тьягу Алькантара – всі вони стали зірками після Євро. До чемпіонату Європи вони були такими ж хлопцями, як і ми. Чому з наших хлопців у багатьох не вийшло заграти на високому рівні? Може, менталітет, може – життєві обставини: травма, комусь знесли голову перші гроші, комусь любов.

На тому турнірі найцінніший гравець – команда. Якщо є колектив і результат, то потім з цієї команди виростають лідери. Найважливішим був матч зі Швейцарією, після нього відчули впевненість. Потім нас було не зупинити. Сербія, Англія – ми їх просто не помітили.

Відразу після чемпіонату Європи купив собі машину – «Інфініті». Статус був уже інший – майстер спорту міжнародного класу, треба було їздити на хорошому автомобілі», – сказав Коркішко в інтерв'ю виданню Sportarena.