Інформація ФК «Динамо» Київ щодо Дня пам'яті Валерія Лобановського

Динамо Київ 11 Травня, 16:34 1954
Інформація ФК «Динамо» Київ щодо Дня пам'яті Валерія Лобановського
13 травня виповнюється 18 років із дня трагічної смерті легендарного гравця та тренера Валерія Васильовича Лобановського.

Щорічно цього дня прихильники таланту Валерія Лобановського збиралися разом, щоб вшанувати пам'ять великого динамівця. Традиційно до могили Валерія Лобановського на Байковому кладовищі та до пам'ятника Метру біля стадіону «Динамо» приходили рідні та близькі Валерія Васильовича, друзі та колеги, футболісти нашого клубу різних поколінь, шанувальники видатного наставника.

Цього року пандемія COVID-19 вплинула на багато аспектів суспільного та футбольного життя, призупинивши всі масові заходи. Зважаючи на поточну епідеміологічну ситуацію в Україні та, зокрема, збільшення числа інфікованих коронавірусом у Києві, а також дотримуючись постанов державної влади та правил карантину, ФК «Динамо» Київ змушений відмовитися від проведення традиційного мітингу пам'яті Валерія Лобановського у звичному форматі, щоб уникнути масового скупчення людей та не наражати їх на ризик зараження.

Разом із тим, ми впевнені, що це не завадить згадати Валерія Лобановського, вшанувати видатний талант, досягнення та значимість Валерія Васильовича в історії футболу. 13 травня всі охочі можуть покласти квіти до пам'ятника Валерію Лобановському в індивідуальному порядку або невеликими групами.

Світла пам'ять про Метра живе в наших серцях завжди, незалежно від зовнішніх обставин.