Леонід Буряк: «У «Динамо» багато талановитої молоді ...»
Футбол України 1827 20 Травня, 11:37

Заслужений тренер України Леонід Буряк розповів про те, що потрібно нинішньому поколінню футболістів, щоб хоч трохи наблизитися до гри і результатів команди 45-річної давності.

- Поки я не став триразовим чемпіоном Союзу, не заграв у збірній СРСР, я жив на базі, і з ранку до вечора був із м'ячем. Тільки досягнувши знакових успіхів, я спробував, що таке алкоголь у вигляді фужера шампанського або кухля пива. І то, це було як розслаблення після гри перед сном. Важко було заснути. Закінчувався сезон, ти був весь побитий, але практично завжди здобувалися титули або медалі.

- Важка праця?

- Так, якщо ти повністю присвячуєш себе футболу. Потрібно було пахати. Але це було того варте. Глядач ходив на «Динамо». Як можна грати абияк, коли до Києва приїжджає аутсайдер чемпіонату, а на стадіон приходить майже 90 000 глядачів.

При цьому футболістам ніхто не скасовував премій і всіляких бонусів. Фінансова складова, звичайно, була такою, що не можна порівняти з нинішньою, але і тоді нас не ображали. Однак ці блага були на другому місці. Головною, була жага до перемоги.

У того ж «Динамо» багато талановитої молоді, але хлопцям потрібно терпіти і працювати. При цьому дуже важлива командна готовність, інакше в досягненні найкращої гри і результату, ніякий талант не допоможе.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100