Олег Саленко: «Очікував, що «Динамо» переможе хоча б 3:0»

Динамо Київ 22 Травня, 17:01 2662
Олег Саленко: «Очікував, що «Динамо» переможе хоча б 3:0»
Колишній форвард київського «Динамо» поділився думками із 1927.kiev.ua про спаринг «біло-синіх» із «Рухом».


- Головне, що покладено початок. Гравцям психологічно буде легше - є орієнтовна дата офіційних матчів. Зіграли товариську гру, всі відчувають, що УПЛ вже близька до повернення. Перший день послаблення карантину - і одразу зіграли. Правильно зробили.

З приводу якості гри, то після такої паузи чогось особливого очікувати не можна було. «Рух» - хороша команда, в них є і фінансові можливості щоб бути в Прем'єр-лізі, але я очікував, що «Динамо» переможе хоча б 3:0. Показово, так би мовити.

Футболістам на тренуваннях потрібно окремо відпрацьовувати фінальну стадію атаки - вони повинні звикати забивати. Репетирувати цей момент. Як говорив Лобановський: «Головне, щоб м'яч пересік лінію. А як - вже не важливо». В нас зараз таке покоління, що хоче забивати ефектно. Потрібно ж, щоб м'яч просто перетнув лінію.

Очікую, що у киян ще буть товариські матчі перед Шахтарем. Вони дуже потрібен зараз. Гравцям потрібно повертати тонус. Ми маємо вже травми після повернення до тренувань, тому потрібно бути обережними. Попереду гра із «Шахтарем» і «Динамо» потрібна нічия, як мінімум. Так що ніякі пошкодження нам не потрібні.
Раніше Володимир Безсонов грав із травмами. Зараз же якщо в гравця щось трохи болить - він вже не грає.