Стало відомо про нові обмеження, з якими буде відновлено чемпіонат України
Динамо Київ 1498 24 Травня, 15:21

Після того, як 22 травня Уряд України ввів в дії ослаблення так званого «карантину», пов'язаного з пандемією коронавірусу, в країні дозволили проводити змагання з чисельністю не більше 50 учасників.

Одночасно з цим УПЛ і УАФ направили в МОЗ офіційне звернення з проханням збільшити можливу кількість учасників змагань до 200 осіб, щоб команди мали можливість відновити чемпіонат України, - відзначає meta-ratings.com.ua.

Наразі МОЗ затверджує медичний протокол, без виконання якого УПЛ не зможе дозволити клубам відновити чемпіонат (його відновлення, нагадаємо, заплановано на 6 червня). Вже відомо, що при організації матчів клубам доведеться протестувати на коронавірус всіх футболістів і працівників клубу. Така ж процедура чекає суддів і фахівців системи VAR.

Крім того, через складнощі в тестуванні всіх учасників матчу, можливо, на стадіонах не будуть використовувати хлопчиків-стюардів. Також, поки що під питанням присутність на матчах представників ЗМІ.

При цьому, в роздягальнях повинні бути дезінфікуючі засоби та антисептики. На матчі команди зобов'яжуть добиратися на декількох автобусах, або ж на особистому автотранспорті після його дезінфекції. Крім цього, як і в чемпіонаті Німеччини, в УПЛ футболістам рекомендуватимуть не обніматися при святкуванні голів, скасують рукостискання і командні фото.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100