Олександр Караваєв — про перемогу над «Олімпіком» та готовність до «Шахтаря»
Динамо Київ 1801 27 Травня, 17:42

​Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував контрольний поєдинок проти донецького «Олімпіка», в якому наша команда здобула перемогу з рахунком 2:0:

- Чому ми грали два тайми по 30 хвилин, а не по 45, як зазвичай, краще запитати у тренерів - напевно, вони вважали, що цього часу нам буде достатньо. Вийшла не повноцінна гра, але й за 30 хвилин ми отримали хороше навантаження. Тренери просили протягом цього часу викладатися на всі 100%, щоб виконати максимальний обсяг роботи, і у такому ритмі підійти до найближчої офіційної грі. Тренування - це одне, а двостороння гра з хорошим суперником - це завжди краще.

Повторюся, враховуючи, що вже через три дні у нас буде офіційний поєдинок, вважаю, 30-ти хвилин достатньо, щоб добре підготуватися. Будь-яка гра краще за звичайне тренування.

- В якому режимі команда тренувалася до цього поєдинку?

- У звичайному, готуємося до матчів чемпіонату загалом і безпосередньо до найближчого матчу з «Шахтарем».

- Чи відчуваєте ігровий прогрес у порівнянні з минулим поєдинком проти «Руху»?

- Звичайно, відновлюються командні зв'язки та напрацювання. Ми вже краще розуміємо один одного, згадуємо те, як грали до карантину. Поступово повертаємося до цього і підходимо до рестарту чемпіонату у повній бойовій готовності.

- У вас було два хороших моменти для взяття воріт у другому таймі. Як оціните свою форму? На скільки відсотків готові?

- Повторюся, з кожною грою ми все краще розуміємо один одного. Що стосується моїх моментів, я бачив, що Соль знаходиться в одній позиції, потім відскакував в іншу. Ми відчуваємо, хто і куди відкривається, щоб якомога точніше віддати передачу, тому такі моменти і виникають - залишилося тільки їх реалізовувати. А що стосується готовності, то вона вже наближається до 100%, оскільки останні два тижні ми цілеспрямовано готуємося до офіційних ігор. Думаю усе буде добре.

- До кінця сезону на НСК «Олімпійський» буде грати «Шахтар», а «Динамо», очевидно, переїде на стадіон ім. В. Лобановського, для вас це має якесь значення?

- Ні звичайно. Думаю, це тільки на краще. Президент «Динамо» зробив хороший крок - допоміг створити необхідні умови, щоб всі команди грали у Києві, тому і віддали «Олімпійський» «Шахтарю». Адже вони базуються в Києві, їм зручніше не літати до Харкова на кожен домашній матч. У ситуації, що склалася це найкраще рішення від нашого клубу.

- А як вам буде грати без глядачів?

- Кожен розуміє ситуацію, яка склалася. Всі хочуть дограти чемпіонат, тому необхідно дотримуватися всіх норм. Такі жести доброї волі - це нормально і правильно. У цій ситуації потрібно йти один одному на поступки, допомагати і чимось жертвувати на благо спільної мети. Завдання дограти чемпіонат і потім почати новий потрібно вирішувати спільно.

- Напевно, відсутність глядачів особливо позначиться на настрої на принциповий поєдинок з «Шахтарем»?

- Ні, це ж сталося не спонтанно і не щойно. Нам це оголосили давно, і на те є вагомі причини. Будемо підходити до цього матчу, як до найважливішого, оскільки він найближчий. Ніщо не завадить нам досягти позитивного результату.

- В якому моральному стані підходите до поєдинку з «Шахтарем», і чого очікуєте від цього протистояння?

- Будемо максимально викладатися на полі, а чекаємо, звичайно ж, перемоги - по-іншому налаштовуватися на такий матч не можна. Звичайно, ми розуміємо, що у «Шахтаря» великий відрив, але ми самі це допустили. З кожною грою по можливості будемо його скорочувати. Найближчий матч - хороша можливість для цього. Звичайно, завжди повинен бути присутнім спортивний принцип, інакше, заради чого ми граємо у футбол. Повторюся, ми розуміємо, яка ситуація у нас в країні, тому, якщо є можливість, ми будемо грати, а не просто так відбувати номер на полі. Бажання перемогти в кожному матчі присутнє завжди, інших цілей у нас просто немає - турнірна ситуація зобов'язує.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100