Леонід Буряк: «Якби віддали стадіон «Динамо» - тоді можна було б щось говорити»...
Динамо Київ 2477 28 Травня, 14:29

Колишній тренер «біло-синіх» Леонід Буряк поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу киян із «Шахтарем» в рамках 24-го туру УПЛ.

— У суботу, 30 травня УПЛ буде відновлено. Яким очікуєте побачити старт після тривалої перерви?

Пропустити два місяці - це дуже багато для футболу. Підіймати вдома ноги, робити різні фізичні вправи - мало чим допомагає гравцям, коли на перший план виходять фізичні кондиції, а потім все інше. Думаю, потрібно певну «знижку», не завищувати планку очікування.

Якщо брати до уваги Бундеслігу, там є команди, які нормально виглядають після відновлення. Є й такі, які поки ще не «вкотилися» в сезон. Залишилось вже небагато часу і побачимо, як виглядатиме наш чемпіонат.

— Календар з однією грою на тиждень - оптимальний зараз?

Думаю, що так. Протягом півтора-два місяці можна закінчити чемпіонат не сильно навантажуючи гравців і дати спокійно готуватися до наступного сезону.

— Можливість робити п'ять замін полегшить життя командам?

— Все залежить від кондицій футболістів. В тій же Німеччині ще ніхто не використовував 4 чи 5 замін. Звісно, в нас все може бути по-іншому. Складно за десять днів набрати оптимальну форму. Але сама можливість зробити п'ять замін може бути плюсом. Завжди можна перебудуватися, змінити майже півкоманди.

— «Динамо» ділитиме НСК «Олімпійський» з «Шахтарем». Як відреагували на такий хід подій?

— Якби кияни віддали «гірникам» стадіон «Динамо», тоді можна було б щось говорити. А так - це міський стадіон, було прийнято комерційне, вольове рішення. Ділити «Олімпійський» - не віддавати стадіон «Динамо» найбільшому супернику. Це вже було б ненормально.

— Які очікування від центрального матчу 24-го туру «Шахтар» - «Динамо»?

— Всі розуміють, що очікувати супер-футболу не варто. Все-таки, це перша офіційна гра після такої вимушеної паузи. Але матчі «Динамо» і «Шахтаря» завжди були безкомпромісними та емоційними. Не знаю, чи піду на стадіон, бо там є обмеження, але чекаю на цю гру з великим нетерпінням.

Думаю, що можуть бути погрішності в технічному плані, але настрій і самовіддача гравців будуть позамежними.

Після першого туру можна буде говорити про фаворитів, хто і які місця може зайняти. Зараз все може змінитися. Ніхто не знає напевно, як гратимуть наші команди після такої перерви.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100