​Артем Франков назвав групу вболівальників, які мають бути в пріоритеті при допуску на трибуни
Динамо Київ 2054 30 Травня, 20:43

Головний редактор журналу Футбол Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу «Шахтар» - «Динамо».

- Ситуація на стільки непередбачувана, що важко робити якісь прогнози. Ми не знаємо в якому стані обидві команди. Те, що Динамо налаштовується дуже серйозно і може компенсувати лютою самовіддачею - це факт. Я дуже на це розраховую. Надіюсь, що епідемія травм в киян пошвидше завершиться, а вже в класико ми побачимо, що реально твориться в Динамо.

— Чи варто очікувати сюрпризів у складі Динамо?

— Важко сказати, на скільки по Олімпіку можна формувати склад на Шахтар. Не візьмусь нічого прогнозувати - зараз все розпочнеться по-новому.

— Як відреагували на те, що кияни ділитимуть стадіон із гірниками?

— Динамо не хоче загострювати протистояння клубів нефутбольним способом. Позиція клубу наступна: Ми вороги тільки на футбольному полі. На мій погляд, це дуже солідна і поважна позиція європейського клубу. Відношуся до цього більш-менш спокійно.

— В РПЛ вирішили відновити матчі із 10% вболівальників на трибунах. Чи можливий схожий сценарій і у нас?

— Я б прорахував, скільки вболівальників можна безпечно розсадити на трибунах. Потрібно стежити за тим, щоб стюарди вічливо нагадували їм дотримуватися дистанції та не знімати маски. Не думаю, що це викликало б якусь демонстративну реакцію чи безлади. Звісно, фан-сектор повинен бути. Він звикнув вболівати в своєму вимірі.

Можливо, власники сезонних абонентів, які є найбажанішими вболівальниками - саме вони пожертвували авансом, могли б бути в пріоритеті. Можна було б спеціальну програму розробити, якби вона була схвалена МОЗ і керівництвом нашого футболу.

Якщо працює метро, інший громадський транспорт, ринки, то не пускати вболівальників на трибуни - це смішно. Вимагайте, щоб дотримували масочний режим, міряйте температуру. Все це можна робити, аби захотіти. Але найпростіше - закрити і нікого не пускати. Як такої, в нас епідемії немає.

Там ще канал Футбол заявляє, що їм потрібно 55 людей, при 40 по заявці. Що там будуть 55 людей робити з Футболів?

Боюсь, ми ще довго будемо відходити від наслідків цього карантину, бо багато хто звикнув до такого ритму, де лише вдається, що робота робиться.

— Футбольний менеджер В’ячеслав Заховайло нещодавно стверджував, що гравцям Динамо зараз не варто й думати про європейські чемпіонати. Рівень гравців демонструється в Лізі чемпіонів…

— Звісно, гра в Лізі чемпіонів дає певні переваги, але якщо гравець собою щось представляє, то його заберуть і з юнацького чемпіонату чи ЮЛЧ. Якщо він виділяється - побачать, оцінять і будуть підписувати. Мені ж хочеться просто вболівати за команду і не думати, кого вдасться продати, куди і за скільки. Залишимо це футбольним агентам…

Розмовляв Микола Тимощук


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100