Ігор та Григорій Суркіси висловили співчуття Руслану Ротаню
Футбол України 7765 31 Травня, 11:16

Президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс та почесний член УЄФА Григорій Суркіс висловили співчуття екс-динамівцю Руслану Ротаню з приводу втрати батька.

Прийміть глибокі співчуття у зв'язку з тяжкою втратою – передчасною смертю ветерана полтавського футболу, колишнього півзахисника «Ворскли» Петра Миколайовича Ротаня.

Пішла з життя прекрасна людина та професіонал своєї справи, який виховав трьох синів-футболістів, зокрема, колишнього гравця київського «Динамо», а нині – наставника молодіжної збірної України Руслана Ротаня.

Від імені нашого клубу та від себе особисто висловлюю найщиріші співчуття рідним та близьким покійного. Вічна пам'ять Петру Миколайовичу...

З повагою,
Ігор Суркіс
Дорогий Руслане!

Висловлюю найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті Вашого батька.Із великим сумом сприйняв цю трагічну звістку. Важко знайти слова втіхи, коли з життя йде така людина – щира, чуйна, справедлива. Люблячий чоловік, батько та дідусь, завжди готовий допомогти словом і ділом – Петро Миколайович по праву користувався беззаперечною повагою та симпатією оточуючих. Не випадково, саме він, маючи за плечима яскраве футбольне минуле, став Вашим головним Вчителем – не тільки в житті, але і в спорті.Упевнений, уся футбольна громадськість України розділяє невимовне горе, що спіткало вас, Руслане, ваших рідних та близьких. Добра пам'ять про Петра Миколайовича навіки залишиться у наших серцях.

З повагою,
Григорій Суркіс

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100