Юрій Сьомін: «Я не просив у Суркіса Мессі або Роналду»
Динамо Київ 2325 1 Червня, 20:11

Колишній наставник «Динамо» розповів про відносини з президентом київського клубу.

73-річний екс-тренер київського «Динамо» і московського «Локомотива» Юрій Сьомін поділився думкою про президента українського клубу Ігоря Суркіса.

«Зі мною складно ужитися керівникам, які виходять не з інтересів футболу і при цьому розпоряджаються чужими грошима, не заробивши для клубу ані рубля, — як нинішнє керівництво «Локомотива». При цьому зі мною прекрасно уживалися люди, які витрачали свої кошти, — Ігор Суркіс, Олексій Федоричев, Сулейман Керімов, а також глави Міністерства шляхів сполучення і компанії РЖД Микола Аксененко, Геннадій Фадєєв. У мене взагалі ніколи не було конфліктів з керівниками РЖД...

...Я працював з президентом — господарем своїх грошей, Ігорем Суркісом в київському «Динамо». Не було жодного випадку, щоб він не запитав тренера: «Що ти думаєш про цього гравця?» Він розуміє, що все одно менше знає, ніж фахівець. Так, він господар і має право вирішувати, але ніколи не вважав для себе негідним поставити таке питання, оскільки береже свої гроші. А я, в свою чергу, не просив у нього Мессі або Роналду, знав можливості і бачив, що керівник дійсно хоче допомогти», — зазначив Сьомін.

Сьомін тренував київське «Динамо» з 2008-го по 2009-й і з 2010-го по 2012-й роки.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100