Екс-зірка «Металіста»: «Якось ми з Сьоміним добряче напились»

Динамо Київ 2 Червня, 21:22 2879
Екс-зірка «Металіста»: «Якось ми з Сьоміним добряче напились»
Екс-захисник московського «Локомотива» та харківського «Металіста» Мілан Обрадовіч пригадав досвід роботи з Юрієм Сьоміним у 2001-2003 роках.
«На зборах у нього ми бігали стільки, що гравці реально блювали. Сьомін дуже сильно матюкався, копав ногами сумки. Кричав так, що з рота бризки летіли.

Ніколи не вибирав місце і час: кричав і в роздягальні, і на полі, і в коридорі перед виходом на поле, і в автобусі. Я потрапив до Сьоміна молодим, гордим, і тоді його методи мене шокували. Але, ставши тренером, я почав його розуміти. Він дуже емоційна людина і знає, що лише так може налаштувати команду на перемогу, на завоювання титулів.

Після чемпіонства 2002 року ми добряче напилися, і Юрій Сьомін відкрився мені з іншого боку. Раніше я не сидів з ним в кафешці. Я тренувався під його наглядом, потім працював в залі, обідав і їхав, але близько ми не спілкувалися. А тут він підсів до мене, ляснув по плечу, обійняв. Ми випили. Він запитав: Що ж ти не хочеш кожен матч грати так добре, як вмієш?».

«А ви чому постійно верещите на мене?». Душевно поспілкувалися тоді», – сказав Обрадовіч.

Нагадаємо, Мілан виступав під керівництвом Сьоміна у Локомотиві з 2001 по 2003 роки і у 2002-му завоював золоті медалі російської першості. У 2006 році перейшов у Металіст, за який провів 7 років.