Журналіст: «За своїми параметрами Цитаїшвілі не зовсім динамівський футболіст»
Динамо Київ 1711 3 Червня, 20:04

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик Live» оцінив гру одного з найкращих футболістів киян у матчі з «Шахтарем».

- Як Вам гра Цитаїшвілі? - спитали у Циганика глядачі.

- Мені він сподобався. Як би пояснити… За своїми параметрами Цитаїшвілі не зовсім динамівський футболіст. Він дуже технічний, але в Динамо окрім цього завжди вимагали ще й виконувати великий обсяг роботи. В цьому поєдинку він дуже здорово зіграв, особливо в моменті, коли відпрацював у захисті: добіг до свого штрафного майданчика, постелився в підкаті і відібрав м’яч в Ісмаїлі.

Мені здається, що цей хлопчина міняється. І якщо так триватиме, то, безперечно, він має шанси заграти. Особливо зараз, за відсутності Циганкова. Я дуже хочу, щоб він зіграв не один матч, а два-три. Адже у матчі з Шахтарем він віддав гольову передачу. Дайте йому шанс відчути впевненість. Після того можна буде робити певні висновки. Якщо порівнювати його попередні роки і дебюти, то в цьому матчі Цитаїшвілі інакше заграв, краще. Він заслужив вийти в основі на наступний поєдинок, однозначно.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100