Артем Франков: «Хочеться поставити Михайличенку питання в лоб...»
Динамо Київ 3972 4 Червня, 21:00

Главный редактор еженедельника «Футбол» Артем Франков — о проблемах киевского «Динамо» по мотивам матча 24-го тура чемпионата Украины против «Шахтера» (1:3).

«Сприймаю цю поразку дуже болісно, оскільки не бачу виходу з ситуації. Навіть зміна на тренерському містку, яка звичайно ж напрошується. Про неї говорить багато. І ставлять в провину Михайличенка не тільки загальний результат, а й локальні результати в окремих матчах. Дивуються цієї боязні замін, його нерішучості.

І тут крити нічим. Я просто дивуюся, що ніхто тренеру «Динамо» не ставить питання в лоб: «Олексій Олександрович, вас звинувачують, що ви не вчасно проводите заміни. Що ви можете заперечити з цього приводу?». Цікаво, якою би прозвучала відповідь?

А по матчу у мене враження важкі. Починали добре, грали швидко. А потім «Шахтар» на класі спокійно здобув перемогу. По-моєму, «Шахтар» використовував, якщо не три з трьох, то три з чотирьох моментів точно. А як же Марлос забивав свої м'ячі! З'ясовується, що «Динамо» настільки не навчені, що дають це зробити Марлосу два рази. Таке враження, що Сидорчук і Шепелєв скільки не піддаються навчанню, все одно Марлос своє заб'є.

І тут питання: чи вони такі слабкі футболісти, або функціонально не готові? А звідси ще питання: чи не готові тільки зараз або не готові взагалі? Так може потрібен третій центральний захисник або ще один опорник, який буде цю зону, з якої двічі забив Марлос, буде тримати так, щоб там не проповз ніхто?» - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100