Андрій Шевченко: «Будемо готувати збірну до подальших турнірів»
Збірна України 1965 7 Червня, 22:26

​Головний тренер збірної України Андрій Шевченко дав інтерв'ю «Профутболу».

«Закінчиться старий контракт - новий вступить в силу. Ми домовилися ще за місяць до закінчення, що приїдемо з помічниками і підпишемо контракт. Я не бачу тут ніяких проблем. Звичайно, я в збірній залишаюся. Я вже давно підтвердив. У нас є незакінчений турнір . Ми заслужили бути там. Думаю, УАФ і всі вболівальники залишилися задоволені нашою роботою. Ми - тим більше. Ми віримо в наших футболістів. Будемо готувати команда до подальших турнірів.

Карантин провів вдома з родиною. Було приємно такий довгий час провести з сім'єю. Це, напевно, перший раз таке в моєму житті. Присвятив час собі, родині та дітям. Стежили за новинами, що відбувалися в Англії, в Україні.

За футболом скучив. Було приємно, що німці відкрилися. За ним почали відкриватися. І український чемпіонат зокрема. Зараз стартує вже Англія, Італія. Це важливо. Життя повертається. Ситуація починає контролюватися. Я дуже радий приїхати до Києва, відвідати друзів.

Гравцям треба ще кілька ігор, щоб набрати форму. Це нормальний фізіологічний процес. Через пару ігор і швидкості піднімуться, і інтенсивність. І ми побачимо зовсім інші швидкості.

Хлопці вдома з родинами займалися, тому ми по скайпу спілкувалися, по телефону. Зараз для них важливо набрати оптимальну форму. Сподіваюся, в недалекому майбутньому повернуться вболівальники на трибуни, тому що дивитися футбол без них - трохи незвично. Думаю, все буде в нормі. І другої хвилі не буде. І ми всі повернемося до нормального життя», - сказав Шевченко.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100