Вадим Євтушенко: «Не всі будуть готові до гри проти «Зорі»
Динамо Київ 2042 10 Червня, 20:41

​Асистент головного тренера «Динамо» Вадим Євтушенко розповів про підготовку до календарного матчу чемпіонату України проти луганської «Зорі».

- Тренуємося у плановому режимі, чогось особливого ми не робимо. «Зоря» – така ж сама команда, як і інші наші суперники, тому готуємося так само.

Сьогодні перше повноцінне тренування після матчу з «Олександрією» з ігровою спрямованістю, а завтра-післязавтра будемо безпосередньо готуватися до «Зорі». Звичайно, є моменти, які ми будемо враховувати та використовувати у тренувальному процесі.

- Те, що майбутній матч буде між сусідами в турнірній таблиці, додає відповідальності та мотивації для «Динамо»?

- Немає різниці, проти кого грати. Команди, які потрапили до першої шістки, мають хороший ігровий тонус. Будь-яка гра складна, й потрібно до всіх поєдинків готуватися на своєму максимумі.

- Чи в оптимальній кадровій ситуації команда підходить до матчу?

- Поки ще зарано казати про це. Радує те, що сьогодні в нас усі футболісти, окрім Микити Бурди, тренувалися в загальній групі. Це і Циганков, і Піварич, повернувся після отруєння Вербич. Не всі, звичайно, будуть готові безпосередньо до гри проти «Зорі», але те, що практично немає травмованих, не може не радувати.

- У цьому сезоні «Динамо» зіграло із «Зорею» внічию у Запоріжжі (2:2) та поступилося на НСК «Олімпійський» (1:2). Час виправляти статистику, яка, як відомо, річ уперта?

- Усі хлопці розуміють, що нам потрібно не просто вигравати. У плані тієї ж статистики потрібно виправляти становище, щоб у «Зорі» не було переваги в особистих зустрічах. Але тут навіть не це головне, а потрібно досягати позитивного результату в усіх матчах, що залишилися.

- Футбольну громадськість цікавить особисте протистояння двох тренерів – Михайличенка та Скрипника…

- У цьому ракурсі ми точно не дивимося на майбутню гру. Віктор Скрипник виконав хорошу роботу за рік, проведений у «Зорі», дійсно змінив малюнок гри команди. Молоді хлопці сприйняли його ідеї й команда показує хорошу змістовну гру. Вона відрізняється від інших команд за своєю побудовою, що й потрібно нашому футболу для його урізноманітнення. Це розвиває всіх гравців та команди одночасно.

- Чи підготував ваш тренерський штаб щось особливе на матч із «Зорею»?

- Ми готуємося до гри і, звичайно, не будемо зараз відкривати всі карти. Ми знаємо сильні та слабкі якості майбутнього суперника, проаналізували власні помилки в тих матчах цього сезону, в яких не досягли успіху, і постараємося досягти позитивного результату в суботу.

- Орендований у «Динамо» Тимчик – це сильна сторона нинішньої «Зорі»?

- Не будемо казати про одного футболіста. Будь-яка команда – це колектив, і кожен гравець індивідуально або поліпшує гру команди, або шкодить їй. Ми раді, що наші хлопці гідно грають у «Зорі» та перебувають там на провідних ролях. Але в той же час нам потрібно буде приділити їм особливу увагу на полі, адже в них буде додаткова мотивація. Тому гра буде цікавою та змістовною.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100