Олександр Караваєв: «Очікую дуже видовищної гри в поєдинку з «Зорею»
Динамо Київ 1481 10 Червня, 20:59

​Півзахисник київського «Динамо» Олександр Караваєв поділився очікуваннями від майбутнього матчу з «Зорею», за яку він виступав протягом п'яти років, а також розповів про те, як гравці проходять тести на COVID-19.

- Олександре, проходження тестів на коронавірус виглядає доволі тривалою процедурою. Це справді так?

- Насправді, таке відчуття у вас мабуть виникло через те, що тести здають по черзі багато людей – уся команда, тренери, персонал. А в однієї людини процедура проходження тесту займає від сили хвилин п'ять. Все просто – записують дані людини і беруть зразки з носової і ротової порожнин. Трохи неприємно, очі сльозяться, іноді може піти кров – тому що ця пробірка засовується досить глибоко в горло. Але, в принципі, нічого складного.

- Як у цілому гравці ставляться до регулярних тестів, інших обмежувальних правил? Чи не викликають вони дискомфорт?

- Не приховую, певний дискомфорт усе це викликає, адже це незвичне життя, всі звикли зовсім до іншого. Але всі чудово розуміють, що це робиться не через те, що комусь просто захотілося, а тому що так склалася ситуація, і це необхідні заходи для всіх. І правил карантину потрібно дотримуватися так само, як і правил у будь-якій грі. Всі ми ставимося до цього із розумінням і намагаємося дотримуватися всіх обмежень.

- Наступний матч «Динамо» проведе з «Зорею», не чужою для тебе командою. Які очікування від майбутнього матчу?

- Звичайно, команда для мене не чужа, адже я провів майже п'ять років, виступаючи за «Зорю». Добре знаю структуру команди і клубу. Очікую дуже видовищної гри, хоч вона і пройде без уболівальників. Напруження буде божевільним, так як всі прекрасно розуміють, яка важлива це гра. Хоча у нас всі ігри важливі, але найближча – напевно, найважливіша. Тому настрій буде максимальним.

- Для тебе особисто цей матч буде особливим?

- Я не налаштовуюся на цей матч як на особливий. Звичайно, не можна забувати те, що було в моїй кар'єрі, я довгий час виступав за цей клуб. Але зараз я гравець «Динамо», всі мої думки тільки про «Динамо». Тому це черговий суперник, на гру з яким я налаштовуюся так само, як і інші хлопці.

- Те, що «Зоря» випереджає зараз «Динамо» в турнірній таблиці, є додатковим подразником?

- Ми в першу чергу дивимося на свою гру, як її поліпшити, аби по грі перевершити суперника і потім вже дивитися на всі інші показники. Будемо виправляти ту ситуацію, яку ми самі і допустили. Налаштовуємося тільки на перемогу!

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100