Юрій Грицина: «Швидше за все, гра «Зоря» – «Динамо» буде рівною»
Футбол України 1439 11 Червня, 20:40

Своєю думкою про майбутній матч «Зоря» – «Динамо» поділився екс-півзахисник Юрій Грицина, який на початку своєї професійної кар'єри грав у складі обох клубів - спершу у «Зорі», а потім у «Динамо».

- Можу сказати однозначно - «Динамо» буде важко. З приходом до «Зорі» Віктора Скрипника, команда виглядає дуже пристойно. Якщо чесно, я не дивився їх недавні матчі, але знаю, що від «Олександрії» вони пропустили вже у самому кінці матчу, у компенсований час, а в цілому ж гра була нічийною. Цю поразку можна назвати випадковою.

Мені здається, після карантину багато команд знаходяться не у кращій формі, тому шанси на перемогу є в обох суперників. Швидше за все, гра буде рівною, хіба що у «Зорі» буде перевага домашнього стадіону.

У цілому, складно щось прогнозувати, оскільки команди два з половиною місяці не грали, і після карантину пройшло всього два тури. Природно, можуть бути перепади між хорошою і поганою грою. Командам не вистачає стабільності.

- У «Зорі» і «Динамо» рівна кількість очок, вони обидва борються за друге місце - ці чинники надають принциповості майбутній зустрічі?

- Безумовно. Можливо, це позитивним чином вплине і на психологію, додасть суперникам сил. Адже у разі відриву одна з команд могла б розслабитися і заспокоїтися, у цьому ж випадку подібного точно не трапиться. Для «Динамо» взагалі будь-яке місце, окрім першого - це провал, але друге стане хоча б слабкою втіхою. Тож можу припустити, що у киян буде більше мотивації, але й «Зоря» у цьому плані не відстане, тим більше, що вони грають удома, та й на «Динамо» спеціально налаштовуватися не потрібно - проти цієї команди усы хочуть себе показати найкращим чином. Загалом, буде цікаво.

- У «Зорі» не зіграє Лєднєв, у «Динамо» ж, навпаки повернувся до строю дискваліфікований у минулому матчі Попов. Наскільки кадровий склад є відчутною перевагою?

- Складно сказати. Думаю, заміна Лєднєву у «Зорі» є. Не володію інформацією, наскільки це ключовий гравець для команди, можу лише сказати, що є людський фактор: один футболіст сьогодні добре зіграв, а завтра - погано, і навпаки. Особливо це відчувається в таких складних іграх, де є і відповідальність, і тиск. Лєднєв - молодий хлопець, можливо, у нього ще недостатньо досвіду, щоб впевнено грати у таких матчах. У будь-якому випадку, тренери вирішать цю проблему і при необхідності перебудують гру потрібним чином, щоб з максимальною ефективністю використовувати тих хлопців, які залишаються в їхньому розпорядженні.

- В останніх матчах у «Динамо» добре працюють фланги в особі Миколенка і Кендзьори. Перший регулярно забиває «Олександрії», а другий тричі віддавав гольові передачі в поєдинках із «Зорею». На ваш погляд, фланги - це сильна сторона киян?

- Обидва ці гравці дуже хороші, але необхідно враховувати, в якій формі вони зараз перебувають. Все-таки тривала пауза дуже сильно вплинула на стан гравців, тим більше, що часу на підготовку майже не було, а матчі попалися складні - з «Шахтарем», «Олександрією» і зараз із «Зорею». Швидше за все, динамівці будуть набирати форму за рахунок ігор. У цьому випадку багато залежить від самого гравця, того як він себе підготує і налаштує. Тренер же може тільки щось підказати - не більше. Зрозуміло, що і Миколенко, і Кендзьора індивідуально дуже сильні футболісти. Але знову ж таки: цінуються стабільні футболісти, а у нас з цим проблеми, не можна очікувати, що хлопці у кожному матчі будуть тримати певний рівень, особливо в таких відповідальних поєдинках. Потрібно запастися терпінням і дати їм час.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100