Рік тому збірна України U-20 виграла чемпіонат світу

Футбол України 15 Червня, 11:59 1003
Рік тому збірна України U-20 виграла чемпіонат світу | 19-27
У фіналі команда Олександра Петракова здобула вольову перемогу над Південною Кореєю.

Рівно рік тому, 15 червня 2019 року, збірна України з футболу серед гравців віком до 20 років виграла чемпіонат світу, який проходив у Польщі.

Почала свій шлях до тріумфу команда Олександра Петракова з першого місця в груповому раунді, де їй в квартеті D протистояли команди з США, Нігерії і Катару.

У плей-оф українці спочатку розгромили Панаму (4:1), у чвертьфіналі ледве впоралися з Колумбією (1:0), а в матчі за вихід у фінал зробили справжній подвиг, вирвавши путівку у фаворитів турніру - італійців (1:0).

У фіналі збірна України билася за звання чемпіона світу з Південною Кореєю. Суперники відкрили рахунок на початку матчу з пенальті, проте ще в першому таймі Владислав Супряга відновив статус-кво, а в другому таймі оформив дубль.

Фінальну крапку поставив Георгій Цітаішвілі в кінці матчу, який встановив остаточний рахунок - 3:1.