Олександр Сирота: «Русин володіє дуже високою швидкістю. Проти Цитаїшвілі теж у цьому плані складно»
Динамо Київ 2250 19 Червня, 20:21

Захисник київського «Динамо» Олександр Сирота, який тиждень тому відзначив своє 20-річчя, перебуває в основній обоймі «Динамо» і готується до завершальних ігор сезону. Після карантину він потрапляв до заявки на матчі вже двічі – із «Шахтарем» та «Олександрією».

- Чи важко тренуватися в полуденну червневу спеку?

- Для нас це вже звична справа, ми і в академії постійно влітку тренувалися. Та й матчі у нас зараз часто вдень. Але наступна гра, з «Колосом», починається о 19:30, і завтра у нас уже буде вечірнє тренування.

- Тобто, ви готуєтеся до майбутніх ігор в умовах, наближених до бойових?

- Звичайно, до будь-якої погоди, до будь-яких умов потрібно звикнути, і ми це робимо саме на тренуваннях.

- Ти вже двічі потрапляв до заявки першої команди на матчі після карантину. Як оціниш свою готовність?

- Під час карантину я весь час тренувався, тому вважаю, що я готовий. І це потрібно доводити на кожному тренуванні, аби тренерський штаб це бачив. Усе залежить тільки від мене.

- Як тобі даються тренування в першій команді? На прикладі сьогоднішнього розкажи, було легко або важко? Що було новим для тебе?

- Сьогодні у нас була хороша, насичена робота. Спочатку – великий квадрат сім на сім у два дотики. Потім тактика – виконували нову для нас вправу. Спершу було завдання відіграти в обороні, потім – в атаці. Далі мінялися. Також грали у футбол і відпрацьовували швидкість. До слова, нова вправа була одночасно непростою і дуже корисною. Спочатку ти працюєш один в один, потім два у два або два в один, потім ще йдуть атаки з фланговими подачами. При цьому потрібно було намагатися залишати нападників поза грою. Для захисників вправа дуже корисна. Гадаю, для форвардів теж.

- Ти тренуєшся з першою командою не так давно. Хто з гравців групи атаки для тебе найбільш незручний суперник?

- У нас немає «легких» або «зручних» суперників. З усіма важко, просто до кожного потрібно підбирати свою особисту тактику відбору, свій підхід, оборонний стиль. Наприклад, Назік Русин володіє дуже високою швидкістю. Йому потрібно давати більший зазор. Проти Гіо Цитаїшвілі теж у цьому плані складно. Потрібно давати трохи простору, аби не прокинув. А, наприклад, Даня Сухоручко більш атлетичний, з ним захиснику потрібно намагатися зіграти на випередження, не дати поборотися вгорі.

- Команда здобула кілька поспіль важливих і впевнених перемог. З таким багажем на фініші сезону буде легше?

- Гадаю, у цьому сезоні вже не буде легких матчів, тому що в першій шістці тільки сильні команди, і в кожній грі потрібно викладатися на повну, щоб зайняти місце хоча б у двійці.

- Як охарактеризуєш найближчого суперника, «Колос»? Чи очікуєте від них оборонної гри?

- Найімовірніше, вони закриються в захисті. Усе-таки, завжди цікавіше грати з такими командами, як «Зоря», які і самі грають, і іншим дають. Гірше, коли суперник закривається на своїй половині поля і всю гру обороняється.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100