«Динамо» у важкому дощовому матчі перемогло «Колос»

«Динамо» у важкому дощовому матчі перемогло «Колос» | 19-27
«Динамо» приймає «Колос» у 27 турі чемпіонату України.

22.06.2020. Київ, НСК «Олімпійський». Без глядачів

«Динамо» - «Колос» - 2:1 (0:0)

«Динамо»: 1.Бущан, 94.Кендзьора, 16.Миколенко, 30.Шабанов, 4.Попов, 29.Буяльський (к) (10.Шапаренко, 90), 8.Шепелєв (6.Кадири, 75), 18.Андрієвський (99.Дуелунд, 58), 7.Вербич, 11.Цитаїшвілі (15.Циганков, 46), 70.Русин (14.де Пена, 58).

«Колос»: 25.Волинець, 80.Єфремов, 13.Гавриш (к), 5.Петров, 29.Ємець, 90.Богданов, 14.Мілько, 18.Костишин (77.Вільхамссон, 62), 69.Ільїн (9.Антюх, 83), 10.Морозко (67.Парамонов, 83), 7.Лисенко (11.Кожушко, 73).

Голи: Циганков (64, з пенальті), де Пена (87, з пенальті) – Вільхамссон (69, з пенальті).

Нереалізований пенальті: Богданов (53).

Попередження: Цитаїшвілі (19), Попов (52) – Мілько (40), Петров (49), Ємець (61), Єфремов (86), Р.Костишин (90+10).

Вилучення: Петров (64, повторне попередження).

Команда Костишина програла 6 поспіль поєдинків УПЛ, але і так претендує на вихід у Лігу Європи. Кияни виграли 3 попередні матчі в усіх турнірах мінімум з різницею у 2 голи. Після перемоги Зорі динамівцям немає коли розслаблятися. Команда Михайличенка випереджає луганський клуб за особистими зустрічами, але боротьба за друге місце закрутиться з новою силою в разі втрати очок проти головного аутсайдера топ-шістки.

Водночас гості – не така й проста команда, в чому вже переконався той же Шахтар, який тиждень тому провів з Ковалівкою найгірший матч сезону за кількістю влучань у площину воріт. Більше того, за очікуваними голами Колос переграв «гірників» 2:1, і це мало б бути чудовою пересторогою для його нинішнього суперника.

Андрієвський (двічі) і Буяльський загострюють на перших хвилинах. А ось Вербіч і Русин не найкращим чином зіграли у 3-х епізодах. Агресивно Колос пресингує на чужій половині. Фактично без ударів у перші хвилин 15, хоча задуми у Динамо були дуже перспективні. Ще один цікавий пас за спини від Андрієвського (тренд першої половини тайму!), але Миколенко на мокрому від зливи газоні не дотягнувся до снаряду, як хотів. Ойойой, лівого захисника збірної України знову зовсім загубили у штрафному, тепер після закидання Буяльського. Миколенко вирізав у центр, а Вербіч не зрозумів і пробіг повз.

Бойко вгледів симуляцію Цітаішвілі та покарав жовтою карткою. Пенальті не було, на відміну від контакту з руками Петрова. Чи варто було давати попередження? Гавриш замикав подачу Богданова зі штрафного – Бущан уже пролетів, і тільки Кендзьора підчистив. Екс-динамівська зв'язка знову ледь не спрацювала. Богданов знайшов Петрова після навісу з кутового – повз ворота, але це найкращий момент за перші 22 хвилини. Злива стандартів на ворота господарів. Серйозно так Колос притиснув.

Русин заробив штрафний. Андрієвський потужно закрутив з гострого кута – Волинець не без проблем парирував на кутовий. На 29-й хвилині найгрізніші моменти Динамо. Після чергової подачі Попов переграв Петрова та ще одного гравця в повітрі, снаряд прошмигнув поруч зі стійкою, а Кендзьора не встиг замкнути. Денис Костишин відборовся, Морозко підібрав і з рикошетом пробив повз. Гості нічим не поступаються. Слабенько виглядає Цітаішвілі, не йде у Вербіча, страждають в жорсткій боротьбі Русин і Шепелєв.

Занадто грубо грає Колос. Постійні підкати в ноги, поштовхи, і навіть ліктями розмахують. Миколенко запустив атаку ліворуч. Буяльський і Вербіч довели до Андрієвського – снаряд просвистів над дев'яткою. Цітаішвілі змусив суперника помилитися. Буяльський спробував перекинути Волинця метрів з 35, не влучив. Лисенко заробив стандарт, Богданов знову дуже небезпечно подавав. Динамо вчергове не доводить швидку контру до удару, воротар перериває гострий крос Буяльського. А Колос перевершує після Шахтаря і киян: 3:2 за ударами у площину після 45 хвилин, план Руслана Костишина працює краще. Циганков уже після перерви замінив Цітаішвілі.

Русин заробив сумнівні штрафний і жовту для Петрова. Кирило нав'язав боротьбу, але практично не чіпав цього разу Назарія. Андрієвський знайшов Попова навісом зі стандарту. Денис випередив голкіпера, але бахнув вище. Андрієвський класно перехопив м'яч перед штрафним Колоса і віддав уперед. Буяльський вивів Миколенка на удар – сейв Волинця. Гості тут же відповіли гострою контрою через лівий фланг. Попов зіграв рукою, стовідсоткове пенальті. Бущан парирував удар екс-динамівця Богданова з 11-метрової позначки.

Андрієвський вкотре блискуче зіграв у пресингу. Вербіч підхопив і віддав на Буяльського. Віталій міг віддати на Циганкова, але пробив з лінії штрафного – стійка. Дуелунд і Де Пена замінили Русина та Андрієвського. Схоже, Вербіч переходить в атаку. Смикнув Петров за футболку Вербіча. Спочатку здалося, що Бойко даремно поставив пенальті, але повтори довели, що підстави були. Циганков спокійно переграв Волинця. Оце так драма 11-метрових! Ще й вилучення за другу жовту Петрова. Колос влучає у стійку після подачі штрафного, однак судді свистять сумнівний офсайд. Третій пенальті в матчі. Ільїн розхитав Миколенка і змусив фолити. Вільх'ямссон реалізував 11-метровий дуже спокійно.

Вербіч боровся проти суперника і красиво падав. Дуже схоже, що Беньямін фолив сам, хоча там підозри, що й Де Пену чіпали. Претендент на рекордний VAR у нас. Бойко слухав-слухав, втратив купу часу і побіг дивитися сам. Усе-таки не пенальті. Кадірі привозить вихід на свої ворота. Антюх, який вийшов на заміну, програє дуель Бущану. Відповідь Динамо і пенальті за те, що Де Пену легко потягнули з футболку. Сам Карлос реалізував. Не футбол, а один великий скандал і лотерея. Компенсовані 9 хвилин – суцільні помилки і нерви. Команда Михайличенка здобуває незаслужену перемогу з дуже гірким присмаком і на фоні проваленої гри. Зоря знову відстає на 3 очки.