В трьох останніх матчах УПЛ у ворота «Динамо» призначили 4 пенальті

Футбол України 22 Червня, 22:04 3188
В трьох останніх матчах УПЛ у ворота «Динамо» призначили 4 пенальті | 19-27 Фото: fc_dynamo_kyiv
Ось тільки з реалізацією у ковалівців не все добре.

У поєдинку 27 туру чемпіонату України «Динамо» на своєму полі обіграло «Колос» з Ковалівки – 2:1.

Після першого тайму рахунок у матчі не відкритий, а ось майже відразу після перерви гості могли вийти вперед. На 52-й хвилині арбітр Сергій Бойко поставив пенальті у ворота киян за гру рукою Дениса Попова. Ось тільки Георгій Бущан удар Богданова потягнув.

Далі арбітр розійшовся і в перебігу подальших 15 хвилин призначив ще два 11-метрових. Один в ворота Колоса (реалізував Циганков) і ще один ворота Динамо (точний удар Вільхамссона).

Цікаво, що це вже 4-й пенальті в ворота Динамо в трьох останніх матчах УПЛ.

У матчах з Олександрією і Зорею суперники киян свої удари з точки реалізували, однак при цьому Динамо обидва ці матчі виграло.