Артем Франков відзначив, на що «Динамо» потрібно звернути особливу увагу перед «Шахтарем»

Динамо Київ 29 Червня, 16:58 3138
Артем Франков відзначив, на що «Динамо» потрібно звернути особливу увагу перед «Шахтарем»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков проаналізував для 1927.kiev.ua поразку киян чернігівській «Десні» в рамках 28-го туру УПЛ.
— Попов і Миколенко не могли зіграти, тому вибір тренерського штабу пав на Кадірі та Караваєва. Вирішили поставити досвідчених футболістів. Звісно, якби грали Сирота та Вівчаренко, то питань до «Динамо» було б менше при такому рахунку. Питання ще і в тому, що «Десна» теж грала не в ідеальному складі. Пропущений гол розслабив чернігівців і їм вже не було що втрачати.

По-хорошому, претензій немає тільки до Циганкова, бо він забив двічі. Якби був Миколенко, можливо, команда грала б активніше на атаку. Найголовніше, що я не побачив - це волі до перемоги. Команда, поступаючись в рахунку, другий тайм провела незрозуміло як.

Автогол Каргбо - нещасний випадок, але своє завдання, як форварда, забити м'яч він не виконав. Отримавши шанс - не використав його.

Так що без істерик після поразки. «Динамо» як займало друге місце після поразки, так і займає. Про боротьбу із «Шахтарем» мови не йде. Подивимось, як кияни гратимуть далі.

Перед цим кияни продемонстрували переможну серію, лише скандал в матчі із «Колосом» перекрив головне питання до атаки «Динамо»: чому вони ніяк не могли забити? І матч із «Десною» став продовженням матчу із «Колосом». Так що, в обличчі «Десни» виріс чудовий суперник по-сусідству. Якщо вона ще із «Шахтарем» навчиться грати, то буде боротися за чемпіонство (усміхається, - ред.).

Які висновки потрібно зробити перед «Шахтарем»? На мою думку, питання не стільки в кадрах, як в настрої футболістів на гру. На це потрібно звернути особливу увагу. Тільки головний тренер може сказати, що саме відбувається в команді.