Олег Саленко: «Багатьом гравцям «Динамо» урізав б зарплату вдвічі»

Динамо Київ 29 Червня, 22:46 2868
Олег Саленко: «Багатьом гравцям «Динамо» урізав б зарплату вдвічі» | 19-27
​Поразка від «Десни» в 28-му турі УПЛ стала для «Динамо» сьомою в поточному чемпіонаті.

«Біло-синім» не вдалося відірватися від конкурентів у боротьбі за друге місце. Ця осічка може коштувати киянам місця в ЛЧ. Про причини таких результатів для bookmaker-ratings.com.ua розповів екс-нападник «Динамо» Олег Саленко.

— Потрібно враховувати, що наступна гра у «біло-синіх» проти «Шахтаря», — сказав Саленко. — І хоча «Гірники» вже завоювали чемпіонське звання, на дербі їх не потрібно зайвий раз налаштовувати. А з огляду на нинішні результати «Динамо», можна припустити, що вони можуть і втратити друге місце після 29-го туру…

— Хто винен і що робити?

— Складається таке враження, що деякі гравці виходять на поле, щоб просто побігати. Я не керівник столичної команди, але будь моя воля, то всім гравцям, які не виконують свої функції на полі, урізав би зарплату вдвічі. Потрібно струснути команду, а то виходить, що футболісти не розуміють, в якому клубі вони перебувають.

Так, в колективі є гравці, які носять рояль, а є ті, хто на ньому грає. Так ось в «Динамо» зараз практично не видно виконавців, які носять інструмент. Коли я був гравцем цієї команди, а потім і за часів Валерія Лобановського такого ніхто не міг навіть припустити. Якщо майстерності не вистачає, потрібно віддаватися, а цього щодо нинішніх динамівців я сказати не можу.

— «Динамо» поки утримує за собою друге, лігочемпіонівське місце…

— Думаю, за якістю гри «Зоря» виглядає переконливіше, якщо дивитися картину в загальному плані. Повторюся, якщо «Динамо» програє «Шахтарю», а «Зоря» виграє свій матч, то луганчани можуть і не віддати другу сходинку турнірної таблиці.

Я, як колишній футболіст «Динамо», бажаю тільки перемог цій команді, але поки я не бачу просвіту в якості гри.

— У міжсезоння кадрові зміни неминучі?

— Думаю так. Хоча, якщо Олексій Михайличенко залишиться біля керма команди, йому вирішувати, з ким йти далі. Таке відчуття, що якщо потрапив в «Динамо», отримуєш хорошу зарплату, то можна і не грати. Потрібно міняти ставлення до роботи, інакше в майбутньому нічого доброго з цього не вийде.