Світовий футбол 3 Липня, 22:45 2883
«Динамо» Брест з Мілевським на останніх хвилинах врятувало нічию у матчі з аутсайдером чемпіонату | 19-27
У поєдинку 16-го туру білоруської Вищої ліги «Смолевичі» на власному полі дали бій брестському «Динамо».

Чемпіонат Білорусі, 2019/20, 16-й тур

«Смолевичі» – «Динамо Брест» – 3:3

Голи: Вакуліч, 48, Мухамедов, 56 (пен.), Бутаревич, 79 – Жевнєров, 3 (аг.), Павловець, 42, Гордійчук, 81 (пен.)

У команди гостей в стартовому складі вийшов український форвард Артем Мілевський й провів весь матч на полі.

У брестському клубі напередодні зафіксовано спалах коронавірусу. Українець Олександр Нойок виявився інфікованим, а Євген Хачеріді має підозру на COVID-19.

Брестське «Динамо» набрало 26 очок і в турнірній таблиці ділить місця з 3-го до 5-го.