Мораєс назвав справжню причину конфлікту із Бойком

Динамо Київ 5 Липня, 21:44 4669
Мораєс назвав справжню причину конфлікту із Бойком | 19-27
Форвард «Шахтаря» Жуніор Мораєс розповів, чому Денис Бойко емоційно відреагував на відбитий пенальті у виконанні натуралізованого бразильця.
«Ми завжди дуже добре розуміли один одного з Буяльським. Жартували на тренуваннях, що шукаємо на полі один одного. У нас був взаємозв'язок, тому йому було непросто зрозуміти мій перехід в Шахтар. Але в збірній ми спілкуємося, немає ніяких проблем.

З Бойком було трохи по-іншому. Він прийшов у Динамо трохи невпевненим. У нього був досвід за межами країни. Хлопці, які розмовляли іспанською, говорили йому почуватись більш спокійно і впевнено. Ми з ним гарно спілкувалися, але в один момент він захотів звинуватити мене в тій ситуації, щоб підняти себе в очах уболівальників.

Якщо ти добре працюєш і даєш результат клубу, тобі не потрібно обговорювати інших людей, щоб тебе полюбили. Деякі гравці все-таки почали використовувати моє ім'я. У нього є право це робити, тому що в попередньому матчі, коли на останніх хвилинах забив Коваленко, я також йому кричав. Можливо, це була його відповідь.

Я кричав, тому що до цього були інтерв'ю, в яких вони намагалися просуватись через мою ситуацію. Я не вважав це коректним. Після чудового голу Коваленка були емоції, я дійсно тоді кричав Бойко. А потім ось прийшла мені відповідь, він навіть більше кричав. Це не проблема, це в полі», – поділився Мораєс в програмі Вацко LIVE.