Мирон Маркевич: «Два роки тому мене називали маразматиком за критику «Динамо». І хто зараз маразматик?»

Динамо Київ 7 Липня, 17:37 4023
Мирон Маркевич: «Два роки тому мене називали маразматиком за критику «Динамо». І хто зараз маразматик?»
Голова комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від фіналу КУ 2019/20 «Динамо» - «Ворскла».

— Чи буде сюрпризом перемога Ворскли?

— Певно, що так. Динамо є фаворитом протистояння, але якщо Ворскла строго зіграє в захисті, там є кому тікати в контратаки, то шанси будуть.

Думаю, що буде цікава гра. Ворскла зараз на підйомі, Динамо ж, мягко кажучи, не показує футболу. Очікується, що вже зіграють Миколенко та Циганков - це підсилить Динамо.

— Ворскла перегравала Десну, якій кияни нещодавно програли, на шляху до фіналу, Динамо переживає глибоку кризу, Ворскла отримає преміальні 1 млн євро за перемогу і напряму потрапляння в ЛЄ - стимули колосальні?

— Мотивація в полтавчан зашкалює. Головне - не перегоріти. Не потрібно думати про гроші - є суперник, потрібно прорахувати його сильні сторони. Думати, щоб команда була підготовлена тактично належним чином і вийшла в правильному настрої на матч. Юрій Максимов є досвідченим тренером. Думаю, він все правильно зробить.

— В новому сезоні Динамо потрібно розпочати все з нуля?

— Мабуть, буде новий тренер в команди. Потрібно почати із оборони. Як із таким захистом грати футбол? Це смішно. Середину поля теж потрібно змінювати, як і напад. Як кажуть: «Там немає ні ззаду, ні спереду». Більшість гравців не відповідає рівню київського Динамо. Є 4-5 футболістів, які заслуговують на увагу. Решта зібрані нашвидкоруч.

Проблеми, які має зараз «Динамо» проглядалися і раніше. Я озвучував їх і мене обливали брудом. Два роки тому мене називали маразматиком за критику «Динамо». І хто зараз маразматик? Як можна було довести команду до такого рівня гри? Залишилась одна назва.

— Чи влаштовує Вас, як фахівця та вболівальника, як застосовується технологія ВАР в Україні?

— Судді на полі допускають помилки. Більше того, судді за екраном по 5-10 хвилин дивляться і не можуть визначитися, чи було пенальті. Це все смішно виглядає. Так не можна. Рішення мають прийматися швидше. Зупинка має бути не більше двох-трьох хвилин. Потрібно підвищувати кваліфікацію арбітрів.

Микола Тимощук