Ігор Циганик: «Влітку «Динамо» не буде перепідписувати контракти з легіонерами»
Динамо Київ 3075 7 Липня, 23:05

Відомий телеведучий Ігор Циганик висловив думку про трансферну політику київського «Динамо» в літнє міжсезоння.

«Чи будуть нові футболісти в «Динамо»? З'являлася інформація про те, що з легіонерами НЕ будуть перепідписувалися контракти. Це так. «Динамо» не буде перепідписувати дорогі контракти, які було підписано раніше. Ситуація в Україні змінилася. Ті умови, які раніше навіть здавалися мізерними, тепер за них футболісти повинні боротися і битися, щоб зрозуміти, чого вони варті.

Але, разом з цим, я думаю, що якісні придбання будуть і буде пошук нових футболістів. Нова політика «Динамо» полягає в тому, щоб брати невідомих гравців, і спробувати їх розкрити. Поки це не виходить. Вийшов Каргбо і помітно, що він себе неорганічно відчуває. Але не можна і сказати, що за останній час у виконанні «Динамо» була якась феєрична гра.

Єдиний, хто виправдовує своє придбання це - Карлос де Пена. У нього є певні недоліки в грі, але у нього прекрасна передача, гарне бачення поля. Він може добре зіграти на атаку. Всі інші гравці, як-то так вийшло, деградують.

Про Соля ми вже взагалі забули. А де той Беніто? Хотілося б теж його побачити», - зазначив Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» на Youtube.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100