Велозу покарав нерадзуррі. «Інтер» не зміг перемогти «Верону»

Світовий футбол 10 Липня, 10:50 1998
Велозу покарав нерадзуррі. «Інтер» не зміг перемогти «Верону» | 19-27
9 липня у чемпіонаті Італії пройшли матчі 31-го туру.

Міланці пропустили вже на 2-й хвилині зустрічі після передачі Дімарко по лівому флангу та проходу Лазовіча на дриблінгу в штрафний – момент завершився точним ударом з гострого кута. На 18-й Велозу міг подвоїти перевагу, але метрів з 30-ти екс-динамівець поцілив у каркас. Підопічні Антоніо Конте до перерви огризнулися лише трьома пострілами в площину з-за меж штрафного.

На перерву команди пішли за переваги Верони, однак за 10 хвилин після початку другого тайму в рахунку вів вже Інтер. В обох голах взяв участь Кандрева – на 49-й хвилині він зіграв на добиванні після влучання Лукаку в стійку, а на 55-й простріл Антоніо у власні ворота зрізав Дімарко. Після цього «нерадзуррі» зупинилися, нічого цікавого біля чужих воріт не створюючи, за що й були покарані на 86-й хвилині: Ррахмані прорвався крізь двох захисників у карний майданчик і викотив пас під удар Велозу в лівий нижній кут – 2:2! Інтер так і не зміг вирвати перемогу.