Світовий футбол 12 Липня, 10:16 1722
«Легія» достроково стала чемпіоном Польщі, взявши реванш у «Краковії» за розгром у Кубку | 19-27
Варшавська «Легія» повернула собі звання найсильнішої команди Польщі. В 35-му турі Екстракляси столичний колектив здолав «Краковію».

Чемпіонат Польщі, 35 тур

Легія – Краковія – 2:0

Голи: Пекгарт, 23, Гвілія, 75

Перемога над Краковією робила Легію чемпіоном Польщі. Цікаво, що кілька днів тому ці ж команди зустрічалися у півфіналі Кубка – тоді Краковія розбила столичну команду з рахунком 3:0 та зіграє у фіналі.

У старті гостей вийшов Олексій Дитятьєв, який відіграв весь поєдинок. На 23-й хвилині Легія забила якраз із зони українця – Пекгарт ударом головою відкрив рахунок. В середині другого тайму гру було призупинено через фаєри – фанати Легії вже почали святкувати чемпіонство. Після відновлення гри господарі закріпили свою перевагу завдяки влучному удару Гвілії з лінії штрафного.

Це 14-й чемпіонський титул в історії варшавського клубу. Легія зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів 2020/21. Краковія наразі п'ята. До завершення Екстракляси залишилося 2 тури.