«Динамо» перемогло «Зорю» в результативному матчі за друге місце УПЛ

Динамо Київ 16 Липня, 20:54 1859
«Динамо» перемогло «Зорю» в результативному матчі за друге місце УПЛ | 19-27
Київське «Динамо» перемогло «Зорю» у центральному матчі 31 туру УПЛ.

Вже на другій хвилині «Зоря» вийшла вперед. Захисники «Динамо» не зорієнтувалися після вкидання аута та випустили Громова віч-на-віч із Бущаном. Екс-динамівець свій шанс не змарнував, пробивши повз голкіпера. 0:1 – команда Скрипника шокувала «Динамо» на старті протистояння.

Втім, вже на 14-й та 15-й хвилинах кияни забили двічі у відповідь та перевернули хід гри після провального початку. Відзначилися Циганков та Сидорчук. В обох випадках асистував Віталій Буяльський. Спершу Циганков розстріляв Мацапуру ударом з лінії воротарського, зрівнявши рахунок, а згодом Сидорчук ударом з кута штрафного вдруге вразив ворота «Зорі».

Команди демонстрували дуже інтенсивну та динамічну гру.

На 25-й хвилині «Зоря» забила гол - Громов замкнув подачу з кутового точним ударом головою, але ще до удару було зафіксовано фол в атаці проти Кенджори, тому взяття воріт Монзуль не зарахувала.

Підопічні Михайличенка на 35-й хвилині збільшили свою перевагу. Назарій Русин, який на 11-й хвилині замінив травмованого Вербича, пробив по воротах, але Віталій Вернидуб заблокував його спробу. Втім, першим на м'ячі був Циганков, який ударом головою зробив рахунок 3:1.

Перший тайм видався результативним та видовищним.

Початок другої половини зустрічі активніше та переконливіше розпочало «Динамо». На полі замість Шепелєва з'явився Шапаренко.

Дуже хороший момент змарнував Русин. Після подачі «Зорі» з кутового «Динамо» вискочило у контратаку - зліва відкривався Буяльський, справа влітав Циганков, але Назарій пригальмував і пробив у захисника.

Микита Бурда, на жаль, отримав пошкодження і був змушений покинути поле. На заміну вийшов Денис Попов. Трошки згодом відбулась ще одна заміна - Кадірі отримав шанс замість Сидорчука.

Киянам не вдалося реалізувати фантастичний момент. Русин пробивав з лівого кута воротарського, Мацапура парирував в центр на Буяльського, а його удар в порожні ворота накрив Абу Ханна.

«Зоря» відповіла потужним прострілом Луньова - Бущан побачив м'яч в останню мить, але встиг парирувати.

Команди до фінального свистка обмінювались хорошими моментами, однак рахунок залишився незмінним - «Динамо» здобуло важливу перемогу над «Зорею» 3:1.