Віталій Буяльський - про важливу перемогу над «Зорею»

Динамо Київ 16 Липня, 21:30 2270
Віталій Буяльський - про важливу перемогу над «Зорею» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився емоціями від перемоги над «Зорею» (3:1) в 31-му турі чемпіонату України.
Емоцій зараз немає, завжди йде емоційне спустошення після таких матчів, потрібно 20-30 хвилин.

Це одна з найважливіших перемог на сьогодні. Ми самі винні. Ми не повинні були допускати до такого, що ми повинні в останніх іграх вирішувати завдання не чемпіонства, а другого місця.

У Вербича і до матчу були невеликі проблеми, ще на тренуванні трохи нога боліла. Заміна на Русина, напевно, готувалася, але не так рано. Ми більше розсердилися на себе, тому що на перших хвилинах пропустили гол - винна вся команда. Не завжди такі суперники трапляються, як «Зоря», на яких налаштовуєшся з подвійною чи потрійною мотивацією. Якби у нас всі команди в чемпіонаті були такі, як «Зоря» і «Шахтар», кожен з футболістів б ріс. А у нас дисбаланс трохи, - розповів Віталій після гри.