Лідер ультрас «Динамо» розповів, чому фанати проти Луческу

Динамо Київ 28 Липня, 13:46 20363
Лідер ультрас «Динамо» розповів, чому фанати проти Луческу
Коментар Декстера, одного з лідерів фанатського руху київського «Динамо», – про скандальне призначення Мірчі Луческу.
Відчуваю, що знімають якесь реаліті-шоу, а ми всі – заручники цієї ситуації. Спостерігаємо, дивимося з попкорном і не розуміємо, що відбувається. Бо складно повірити в ці речі.

Фанати проти призначення тренера, який дуже багато бруду вилив на футбольний клуб Динамо Київ та Україну. І який за всю свою кар’єру був безпринципним, слизьким, не дотримувався свого слова. Це стосується не лише кар'єри в Шахтарі. Чого лише вартий його перехід із Галатасарая в Бешикташ. У тій же Росії він розповідав, що усе йому «не так», кидався шапками і так далі.

Його поведінка – не гідна, не прийнятна. Ми б не хотіли, щоб біля керма Динамо стояла людина, яка має таку заплямовану репутацію. Тут – цілий комплекс. Ми не розуміємо, навіщо йому, у його майже 75 років, цей стрес. Це все буде на постійних нервах, всі ігри. За кожен провал його критикуватимуть.

Він не зможе спокійно тренувати. Навіть якщо вони не допустять фанатів до стадіону (у що я не хочу вірити), то будуть журналісти тиснути, будуть колишні гравці тиснути. А такий тиск відбивається на всій команді. (Після паузи) Можливо, це свідомо зроблена провокація. Я не відкидаю такий нюанс, – цитує Декстера Футбол 24.