Тренер «Динамо» U-21: «З Луческу обговорили Каргбо і Беніто»

Футбол України 29 Липня, 16:33 2631
Тренер «Динамо» U-21: «З Луческу обговорили Каргбо і Беніто»
​Старший тренер молодіжної команди київського «Динамо» Юрій Мороз прокоментував другий спаринг своїх підопічних - проти «Колоса» U21 (3:0).

Перемогу в цій контрольній грі динамівцям принесли гол Беніто та дубль Ярослава Надольського.

- «Динамо» U21 провело вже другу контрольну гру в процесі підготовки до нового сезону. Що вимагалося від гравців у сьогоднішньому матчі та чи задоволені ви виконанням установки?

- Сьогодні немає єдності в розумінні того, що ми робимо на футбольному полі. Гравці поки ще погано реагують на зміни в грі. Поняття «терпіти» в футболі ніхто не скасовує, воно повинно бути присутнім. Трохи втомилися - і вже шукаємо собі паузу, просто стоячи на футбольному полі, а не володіючи м'ячем. На сьогоднішній день у нас такі проблеми. Окрім того - технічний брак. Вимоги до гравців підвищуються, швидкості підвищуються, відповідно виконавська майстерність має бути на певному рівні. Викликає занепокоєння те, що у нас багато браку в простих ситуаціях. Але, слава богу, ще є час, ми будемо працювати над цими якостями та покращувати їх.

- Тривалий простій футболістів через карантин міг вплинути на технічний брак і проблеми у взаємодії?

- Можливо, вплинув і карантин. Але ми не збираємося себе цим втішати. Сьогодні всі команди знаходяться в однакових умовах. Поки гравці свіжі - вони повинні грати чітко, правильно, акуратно. Коли втомилися - тоді так, може бути брак. А так брак починається з перших хвилин, далі ситуація може поліпшуватися, але він з'являється знову. Певні проблеми присутні, але у нас є час, щоб все проаналізувати та скоріше усунути, підготувавши хлопців до швидкісного та мислячому футболу.

- На яких компонентах ви акцентуєте увагу в тренувальному процесі в цей період?

- У нас є вправи і на фізику, і на техніку. Можна сказати, певний мікст: тиждень працюємо в одному режимі, наступний тиждень - трохи в іншому. Увесь час вимагаємо від гравців максимальних зусиль на тренуваннях. Якщо вони будуть показувати свій максимум в тренувальному процесі, то потім - і в грі.

- Чи встигло відбутися спілкування з новим головним тренером першої команди про його взаємодію з молодіжним складом?

- Так, була коротка розмова з Мірчею Луческу. Ми обговорили гравців обойми основи, які сьогодні повинні були брати участь у матчі - Каргбо та Беніто. Він попросив побільше показати групу футболістів, яких хотів би побачити в грі.

- Які у команди подальші плани на підготовку?

- Завтра плануємо дати гравцям вихідний, а 31 липня знову збираємося та працюємо в одноразовому та дворазовому режимі. На 6 серпня у нас запланована гра з «Десною». Будемо тренуватися в нормальному, робочому режимі, покращувати ігрові якості. Проблем багато, над ними потрібно працювати.