Динамо Київ 6 Серпня, 19:18 2823
Дубль Ісаєнка за «Динамо» U-21 не дав основі «Десни» перемогти в контрольному матчі  | 19-27
У четвер відбувся контрольний матч між «Динамо» U-21 і основною командою «Десни». Відзначимо, що в складі киян вийшов хавбек Сергій Булеца, який повернувся з оренди в «Дніпрі-1».

«Динамо» U-21 – «Десна» – 2:2

Голи: Ісаєнко, 55, 80 – Калітвінцев, 4, Філіппов, 48

Несподівано для господарів чернігівська команда швидко відкрила рахунок. Владислав Калітвінцев потужно вистрілив здалеку та застав зненацька воротаря суперника – шедевральний гол. Після перерви Десна подвоїла перевагу завдяки влучному удару Філіппова.

Рятувати киян взявся 19-річний форвард Євген Ісаєнко. За кілька хвилин після голу Філіппова юний талант відквитав один м'яч, а вже ближче до фінального свистка відзначився дублем, зафіксувавши результативну нічию.