«Динамо» U-21 2:2 «Десна» Чернігів - відео голів та коментарі після гри

Футбол України 6 Серпня, 22:55 966
«Динамо» U-21 2:2 «Десна» Чернігів - відео голів та коментарі після гри | 19-27
Молодіжний склад київського «Динамо» зіграв внічию із чернігівською «Десною» в контрольному матчі.
Головний тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз:

- Юрію Леонтійовичу, які у вас враження від гри вашої команди проти учасника єврокубків?

- Якщо не дивитися на результат, то є певні проблеми. Ще мало швидкості, гравці погано реагують на зміни на футбольному полі, погано відбирають м'яч в обороні. Окрім того, хотілося б, щоб ми зберігали контроль м'яча, особливо в простих ситуаціях, а також управляли грою та проводили атаки, коли володіємо м'ячем.

- Молоді гравці не злякалися досвідченіших суперників? Або в контрольному матчі такої боязні бути не може?

- Звичайно, це контрольна гра. У ній навіть від такого суперника не страшно отримати по обличчю. Хлопці відчули, як потрібно стояти на ногах, йти у відбір, контролювати м'яч. Усе відбувається набагато швидше, і наші хлопці місцями дуже добре грали. Були непогані комбінації. Однак хотілося б, щоб це були не епізоди, а відбувалося постійно, протягом усіх 90 хвилин.

- На якій стадії готовності знаходиться команда за два тижні до старту сезону?

- На сьогодні ми ще не зовсім готові. Але час є. Його мало, але ми будемо продовжувати тренуватися, прискорюватися, підвищувати темп і ритм гри, щоб збалансувати всі лінії. І сподіваюся, що у нас усе буде нормально.

- Сьогодні використовувалися гравці 2003 року народження, наприклад, Антон Боль...

- Так, ми взяли цих гравців із U19, тому що деякі наші хлопці працюють із першою командою. Боль сьогодні провів на полі трохи менше 30 хвилин, можу сказати, що у хлопця хороша перспектива.

Євген Ісаєнко:

- Контрольний матч з учасником Ліги Європи - це хороший спаринг для молодіжної команди київського «Динамо»?

- Так, звісно! Цікаво грати з такими командами. Це дорослий колектив, команда Прем'єр-ліги, яка добре виступила в чемпіонаті та в наступному сезоні зіграє в єврокубках. Тому, вважаю, вийшов дуже хороший спаринг.

- Залишився задоволений своєю грою?

- Приємно забивати два м'ячі в товариських іграх. Але краще, напевно, забивати в офіційних. А в цілому - грою задоволений.

- Ти відзначився двома відмінними голами, другий удар вийшов ювелірним - м'яч пройшов між стійкою та воротарем. Бачив м'яч у воротах, коли пробивав у ближній кут?

- Я обіграв захисника та побачив, що воротар стоїть трохи ближче до дальнього кута, тому пробив у лівий, ближній. І так вийшло, що забив.

- Залишилося два тижні до старту чемпіонату. Наскільки команда готова до початку сезону і яка робота зараз ведеться?

- Ми чотири місяці були без футболу, тому зараз, насамперед, відбувається фізична робота. Усі дуже скучили, хочуть грати та чекають початку чемпіонату. Гадаю, до старту сезону будемо готові на всі сто.